Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kell nyitottnak lenni...

Hogyan kell nyitottnak lenni az emberek felé?

Figyelt kérdés

nincs egy haverom sem (mostmar) a problema az hogy nem vagyok nyitott,de hgyan legyek az ??

olyanszar ezigy. :( ettol mindig elmegy a kedvem a suliban.


2010. ápr. 14. 05:31
 1/7 anonim válasza:
Próbáld meg az érdeklődési köröd kiterjeszteni! Pl. akadnak emberek akiket a focin kívül semmi más nem érdekel! Ki szól hozzájuk egy idő után? Senki, ill. a focirajongók, de más társaságban elvesznek! Ha beszélget egy csoport, csatlakozz hozzájuk, szólj hozzá a témához, ne vond ki magad a közösségi dolgokból, és mindenekelőtt(!), légy őszinte! Ha kérdeznek, ne hümmögj, hanem értelmes, kimerítő választ adj, így barátokra lelhetsz! Hidd el, ez az érzés pótolhatatlan! Segíts, akár kérés nélkül is, és ne várj hálát! Tedd mindezt természetesen! A nyitottság benned van (másképp nem kérdeztél volna itt), csak utat kell engedni neki!
2010. ápr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szád ( és böfögd le őket)!!
2010. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
marha vicces voltál...-.-
2010. ápr. 16. 20:41
 4/7 anonim válasza:

keress társalgási klubbokat neten, és menj el, ne a gépen MSNezz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

én mostanság járok, és nagyon jók, mert ismerkedsz, mindenféle korosztállyal.

egyébként, meg vedd lazán a dolgot, és legyél őszinte!

2010. ápr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia Utolsó!


Hol vannak ilyen társasági klubok?? én is zseretnék menni:)

2010. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok! (Első vagyok)


Sok barátra nehet szert az ember, ha a neten szörfözve, olan témákban amik érdeklik (Szám. tech; sport;zene; stb) hozzászól, aktívan részt vesz az oldal fórumának, vagy chat-dobozábanak a beszélgetéseiben! Később, kialakul témákon belüli beszélgetések, MSN, skype, e-mail. Mivel az országban manapság távolságok nincsenek igazán, egy, 1-2 hetes nyári összeröffenést is belehet iktatni, aminek a szervezésében is részt vehetsz aktívan! És azt hiszem, ez a kulcsszó, az aktivitás! Ne hagyd, hogy elfelejtsenek! Legyél benne a sűrűjében! 180 fokos fordulat lesz az életedbeen! Sok sikert! :)

2010. ápr. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
NEM netesre gondoltam!
2010. ápr. 24. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!