Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon nehezen barátkozom....

Nagyon nehezen barátkozom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeptembertől gimibe fogok jàrni, de nagyon izgulok, és szorongok, hogy lesznek e ott baràtaim. Persze ha valakit megismerek, és az szimpatikus, akkor rögtön megnyílok. Az előző osztàlyomban kiközösítettek, de voltak azért baràtaim, akik nem voltak valami jó baràtok sajnos. Beszólogattak, és folyamatosan romboltàk az önbizalmamat. A külsőmre tettek megjegyzéseket, amik nagyon fàjtak. Augusztusban lesz gólyatàbor, de fogalmam sincsen, hogy kezdeményezzek egy beszélgetést. Egyszerűen nem tudok odamenni valakihez, hogy engem így hívnak, és te ki vagy? Félek, hogy nem fogok nekik megfelelni. Nem tudom miért, de engem nagyon érdekel mások véleménye. Az előző osztàlyomnak a nagyrészét nem is ismertem annak ellenére, hogy évekik össze voltunk zàrva. Mit tegyek, hogy ne szorongjak emiatt?

2016. júl. 4. 00:29
 1/2 anonim válasza:

Hallgass zenét az mindig stressz oldó. Ha nem fogyózol vagy nem hízol el könnyen akkor simán pakolj be 1 kg csokit amit mindig eszegethetsz. És ne parázz ha jó gimibe mész akkor ott nincsen annyi visszamaradott hogy szívassanak. Persze itt is vannak bunkók meg nem kedves emberek. Csak lazán csináld, nem kell oda menned senkihez sem elég ha kedvesen mosolyogsz és majd oda mennek mások

hozzád. Fél a fejjel, önbizalom! ;)

2016. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. júl. 4. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!