Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzzem le a lustaságom?

Hogyan győzzem le a lustaságom?

Figyelt kérdés
Napok óta tervezek elmenni diákszöetkezetbe, hogy dolgozzak a nyáron, de minden nap azt mondom, majd holnap...pedig kell a pénz, mert szeretnék nyaralni, plusz az egyetemi félévkezdéshez is jól jönne. Ezen kívül úgy érzem, illene is, mert egyetemistaként nem csücsülhetek itthon egész nyáron anélkül ,hogy dolgoznék, de valamiért nagyon nehéz elindulni, utánamenni...A másik, hogy azt is elterveztem, hogy eljárok edzőterembe, hogy fogyjak, mert sajnos túlsúlyos vagyok. Ezt ugyan így halogatom, pedig jól tudom, hogy erre vágyom a leginkább, de nem megy, pedig szó szerint minden napot így kezdek, hogy győzködöm magam, hogy induljak el végre megvenni a bérletet. Hogyan vegyem rá magam ezekre a dolgokra? Utálom,hogy ilyen lusta vagyok és ilyen körülményes számomra, hogy elinduljak megvalósítani amiket elterveztem. Kicsit szégyenlem is magam már, hogy ilyen vagyok.
2016. júl. 4. 19:59
 1/1 anonim válasza:
Mi ebben nem segíthetünk. El kell határoznod magad ahelyett, hogy a mi válaszunkra vársz.
2016. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!