Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy győzzem le a lámpalázat?

Hogy győzzem le a lámpalázat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fíváncsi beszólásokra es boccs ha valamit rosszul írtam.

2015. nov. 15. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol kell fellépned és mit érzel és mikor?

Mi történik, amikor elkap az érzés és meddig tar?

2015. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát,az még nincs meghatározva de pl pont jó történet h a zongora vizsgámra nagyon sokat gyakoroltam és mindent tudtam 3rövid darabot kellet játszanom.Anyukám kivezette az öcsámet mert rosszalkodott,utolsó voltam .Le ültem és elkeztem játszani valaki kicsit felröhögőtt és elhibáztam 1hangot de folytattam.Eszembe jutott hogy engem a suliban alappbol csúfolnak es ameddig gondolkodtam a másodikat keztemkátszani.Meg kérdeztem hogy előröl kezthetem e.Há hogyne ujra keztem de már nem tudtam 1-et sem és el keztem bőgni és mindenki ősszesuttogot mikor azt hittem vége kifutottam.Mindig olyan kellemetlen és úgy félek hiába mondják h ne félyek a fejemben mindig ott van h nem vagyok elég jó és kirőhöghetnek meg bénának érzem magam meg stb.......
2015. nov. 15. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért csúfolnak a suliban?

Elégedetlen vagy magaddal?

Gondolod, hogy rajtad nevettek a zongoránál? Gondolod, hogy bárki tud zongorázni a tömegből és azért vannak ott, hogy téged bénázzanak?

2015. nov. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, igővel megszokod. 6 éve néptáncolok, az elején én is izgultam a fellépések elött, a leghátsó sorban voltam, tehát senki se látott, de izgultam, el is rontottam. Most meg az előző Szegedi Nemzeti Színházban a koreográfiánk elején mondtam a szöveget a szinpad közepén izgalom nélkül.

13/f

2015. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*előző fellépésen
2015. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!