Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vágyok ennyire egy...

Miért vágyok ennyire egy ölelésre?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon vágyok egy ölelésre, de sajna most nincs kivel. Nem igazán volt ilyesmi régebben, ez mostanában kezdődött. Sokan azt mondják az ilyen dolgokra, hogy túl fiatal vagyok még hozzá (szeptemberben leszek 14), de én akkor is érzem, és hiányzik..

2016. júl. 9. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Én is így vagyok ha mást nem is küldők neked egy jó nagy virtuális ölelést :)
2016. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%

Az ölelés nem egyenlő a csókolózással. Nyugodtan megölelhetsz mást, a barátod, vagy barátnőd, vagy a szüleid. A szüleidet vagy a közeli ismerőseidet (akikkel jóban vagy) nyugodtan öleld meg minél előbb. Hiszen még csak 13 vagy, ha fiatalos a kinézeted, még annyinak sem nézel ki. Szerintem még egy ismeretlen felnőtt férfi is megölelne, ha kérnéd őt. (De természetesen ilyet ne kérj senkitől!!).


Az ölelésre vágyás nem függ életkortól.

2016. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mégis ki mondott neked ekkora badarságot,hogy túl fiatal vagy az öleléshez?

Ez a személy mentálisan biztos hogy ép?

2016. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor megölhet...megölelhetlek.
2016. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!