Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarok ebben a környezetbe...

Nem akarok ebben a környezetben maradni, nem akarok tovább csöveskedni, elegem van az egészből, hogyan tudnék változtatni az életemen?

Figyelt kérdés
Dolgoznom kell mert rengeteg az adósságunk. De én utálom ezt az egész életet már és szeretnék tovább tanulni is hogy később sok pénzünk legyen de nem tudok mert munka mellett egyszerűen nem megy, sem a tanulás sem a sport. És ez az egész már kiborít teljesen pedig még fiatal vagyok, és pont ezért akarok felhagyni a munkával és sportolni, tanulni egész nap hogy felvegyenek az egyetemre. De akkor viszont nincs pénzünk...Mit tegyek????????
2010. ápr. 15. 14:44
 1/3 A kérdező kommentje:
És nincs is kire számítanunk, én mindig azt hittem hogy soha semmi nagy bajunk nem lehet mert mindig van kiút de ez most nem úgy néz ki. Nem tudom mit kellene...gyengének érzem magamat is meg a családom is.
2010. ápr. 15. 14:46
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ha még kiskorú fordulj a családvédelemhez mert az hogy a gyerek dolgozon a szülei addósága nem épp törvényes.

Ha elmúltál 18 jellentkez egy egyetemre, és kérj kollégiumi szállást, ma már sok helyre nem kell túl komoly átlag.

Néz utána a sulikban hogy kaphatsz e pont kedvezményt a rossz szociális helyzet miatt.

2010. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez nem is rossz ötlet. Köszi!
2010. ápr. 15. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!