Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan küzdjem le a fizikai...

Hogyan küzdjem le a fizikai rosszullétet?

Figyelt kérdés
Ha intézni kell hivatalos ügyeket, vagy vizsgázni vagy egyszerűen bemutatkozni rosszul leszek, már előző nap gyomorgörcsöm van, elönt a forróság, hányingerem van. Hiába tudom hogy nincs mitől tartanom, nem tudom ezeket figyelmen kívül hagyni. Annyira megnehezít mindent, hiába beszéltem már pl egy ügyintézővel többször mindig ez van. Annyira korlátoltan érzem magam, és szánalmasnak érzem valahol magam hogy 20 évesen ilyen apróságokon szenvedek, de nem tudom mit tehetnék, hiába játszom el hogy határozott vagyok és intézem el a dolgot nagy nehezen ha következő alkalommal megint ez van. Van valaki hasonló helyzetben? Mit tehetnék?
2016. aug. 3. 03:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Azonnal menj el pszichiáterhez,esetleg látogass meg több pszichológust is! Ez a betegséged tönkreteheti az életed, nyilván az orvosok tudnak majd mit ajánlani!
2016. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!