Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változhatnék meg?

Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés

Csendes,visszafogott,nagyon keveset beszélő lány vagyok.

Mindig szégyenlős voltam(vagyok).

A barátaimnál sokat beszélek de máshol nem nagyon(kivétel a családban).A testvérem pont az ellentéte nekem Ő rengeteget beszél,mindenkivel kijön,könnyen barátkozik és népszerű.

-----------------------------

Szóval szeretnék megváltozni többet beszélni(bár azért most többet beszélek mint 2-3 éve).

Könnyebben ismerkedni,csak nemtudom félek vagy szégyenlősvagyok.

Köszönöm a segítségeteket! :)


2016. aug. 9. 21:42
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat a helyesírási hibákért!

Szégyenlős vagyok*

Nem tudom*

2016. aug. 9. 21:55
 2/4 anonim válasza:
Ha magad miat szeretnél változni akkor először gyakorolj olyanokkal akikkel gyakran beszélsz pl: ahogy említetted családtagokkal,barátokkal. Ha azért akarsz mert a társadalom rád kénysziritti (ne ved szó szerint) akkor ne foglalkoz velük. 7 milliárd ember él ezen a földön pár véleménye nem oszt vagy szoroz. kezdésnek ez is jó h az interneten kértél "segítséget",mert így lényegébben beszélsz másokkal. De mindig azt mondom az ember úgy jó ahogy van és így kell el fogadni.
2016. aug. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,csak szeretnék kicsit többet beszélni,mert általában csak pár szót "tudok" mondani...kb bárkinek.
2016. aug. 10. 09:18
 4/4 anonim válasza:
én is így vagyok vele. neten persze h többet beszélek,mert ott csak írni kell és az ugye mindig könnyebb. való színű h valami a múltban történthetet h ilyen vissza húzodó valaki,de erről senki sem tehet
2016. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!