Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utalom magam mert semmire se...

Utalom magam mert semmire se vagyok jo es mar vagyom a halalra is nagyon most mi lesz?

Figyelt kérdés

2016. aug. 10. 08:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Én is ugyanezzel a problémával küszködök. De elhatároztam, hogy elkezdek edzeni, ezáltal le tudom vezetni a felgyülemlett feszültséget. Aztán idővel majd csak találok valamit, amiben jó vagyok. Ha lenne kedved beszélgetni, én szívesen meghallgatlak.
2016. aug. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Pszichológus. Van ingyen is, háziorvos ad beutalót.
2016. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
62%

Ne legyél öngyilkos ! Az élet egy ajándék,


Igen van amikor nem könnyű, de akkor változtatni kell.


A semmire sem vagyok jó pontot picit kifejthetnéd(mert szerintem nincs ilyen).


Az lesz hogy változtatsz, amit írt az eslő, hogy sportolj az például segítene. Azon pedig hogy utálod magad szintén tudsz változtatni bár azt neked kell tudnod hogy hogy.

Hobid van? Értelmes töltöd a szabad időd vagy csak depressziósan üldögélsz? Ha üldögélsz mi érdekel mit szeretsz csinálni?

Vannak barátaid? Mert ha igen ők is rengeteget tudnak segíteni.

2016. aug. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
semmi ertelmeset nem csinalok barataim nincsenek
2016. aug. 10. 09:16
 5/15 anonim válasza:

Szerintem próbálj barátkozni,többmindent kipróbálni esetleg találj egy hobbit magadnak.

Ja és semmiképpen ne legyél öngyilkos!!

2016. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ments meg egy állatot! Akkor már lesz értelme az életednek. Akármilyet! Akár csak egy hörcsögöt, vagy egy papagájt, de ha tudsz egy kutyát, vagy akár egy lovat is! :) Az állat megért, nem fog elitélni, szerinte te vagy a legjobb, legszebb, legmenőbb az egész világon! :) Meg amúgy is vigaszt nyújt mindenre. Mindenre a megoldás az állat!
2016. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Gondolom fiú vagyok. Ha hasznosat akarsz, vedd a határt!
2016. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
fessél képeket! Én is így vezetem le magamban ezt. Futok a világban, nézem az embereket, és lefestem a gondolataimat. Az is nagyon jó, ha egyedül bicózol az erdőben! ISTENI!!! De az a legjobb ha szerzel barátokat, és ő nekik boldogabbá teszed az életet! De ez attól is függ, hogy hány éves vagy. Minél idősebb annál rosszabb...
2016. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2016. aug. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Lehet , hogy most így érzel. De hidd el elmúlik!!!Nekem fiatal koromban volt egy öngyilkossági kísérletem amit komolyan gondoltam, nem figyelemfelkeltés volt.Rengeteg jó és szép dologról lemaradtam volna, ha sikerül.
2016. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!