Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám növelni a...

Hogyan tudnám növelni a kreativitásomat?

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 15:33
 1/7 123krisz123 válasza:
100%
Csinálj minél több kreativitást igénylő dolgot... A legegyszerűbben úgy tudod növelni ha veszel egy tárgyat a mindennapokból pl lufi és minél több kreatív felhasználását találod ki, pl vizet lehet tartani benne, ha jeget teszünk bele jó hidegborogatásnak, egy beföttesüveg légmentes zárására, lábunkra húzva zokninak, egy vederre húzva dobnak, valamit összekötni vele stb stb .. minél több dolgot találj ki minél hamarabb, így fog a legkönnyebben növekedni a kreativitásod.(és akár készítsd is el) :) Oldj még minél több problémát kreativan. Keresd a kihívásokat, álj hozzá pozitívan. Gondolkozz másként ez a kreativitás egyik kulcsa. Gondold át a dolgokat oda-vissza.. remélem tudtam segíteni :)
2016. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezt mennyire lehet növelni.Én például kiskorom óta kreatív vagyok, amiről főleg az ovi meg a szüleim tehetnek, így nőttem fel, ez tűnik természetesnek.

De talán segíthet ha kreatívkodós videókat,oldalakat nézel, szerintem ott is ragad rád valami, az még fejleszthet is:) Csak gyakorolni kell.

2016. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok.

Az első nagyon jókat írt, érdemes kipróbálnod ezt a kreatívan gondolkodás módszert:D

2016. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kössz szépen
2016. aug. 20. 19:42
 5/7 NannyM válasza:
Van egy ilyen könyv : Edward De Bono A kreatív elme - 62 gyakorlat a kreativitás növelésére. Nézd meg a könyvesboltokban, hátha kapható még. ( HVG Kiadó 2009 )
2016. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Helyes válasz ***** válasza:
Nem szégyen kreatív emberek jó ötleteit ellesni,vagy továbbfejleszteni.
2016. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Pinteresten rengeteg ötlet van. Most néztem éppen az ajándékcsomagolást (Gift Wrap v. ajándékcsomagolás-ezeket írtam be a keresőbe). Egy csomót le is mentettem. Nagyon jók és igazán fejleszti a kreativitást. Nem mellesleg lenyűgözöd azt, akit megajándékozol, bármilyen apró is az ajándék. Nemrég kristálygyöngy karkötőket készítettem, és szintén a netről vettem ötleteket hozzá. Nem pont olyat csináltam, amilyet láttam, de a fantáziám beindult és nagyon szép lett a csomagolás és a karkötők is. Sminkötletek is vannak fent, sok-sok képpel. Szerintem ez nálad is működni fog.
2016. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!