Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem vagyok különleges?

Miért nem vagyok különleges?

Figyelt kérdés

Valahogy semmiben sem vagyok jó. Nem tudok szépen rajzolni,festeni,énekelni,táncolni. Egyszerűen semmi. Szinte már mindent kipróbáltam. Sportban béna vagyok. Művészethez,zenéhez sem értek. Egy tantárgyban sem vagyok kiemelkedően jó. Mind megy, de ugyan úgy. Nincs semmi különlegességem. Csak azért vagyok különleges, mert nem vagyok különleges.:D Úgy igazán semmiben sem vagyok jó.Elvileg mindenki jó valamiben, rajtam kívül. Ez miért van? Mit nem próbáltam még? Írás,éneklés,tánc,futás,úszás,kosár,foci,gördeszka,kori,ugrás,dobás,kézenállás,szaltó,fütyülés,ciripelés és hasonló hangok kiadása,szemrezegtetés,tantárgyak,kötés,horgolás,festés,rajz,karkötőkészítés,büfögés, egyszerűen semmi :/ Valami ötlet?

14/L



2016. aug. 22. 20:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egy szo LEGO
2016. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 veterán vas ***** válasza:

Talán ha nem a megszokott sportágakban próbálkoznál.

Ott van pl. a híd-eltolás, vagy a vasúti sin föltekerés..

Igaz, hogy nem túl látványos sportok, de cserében nincs is nagy konkurencia, kevés az ellenfél, így tuti a győzelem.

Jah, és meglehetősen különleges!

Valamelyikben biztos jó leszel! ;)

2016. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

9: Én is nagyon szeretem a zenét, amikor ötödikbe mentem, akkor küldött az énektanárom az énekkarba. Agyon dicsérte a hangom, de szerintem elég pocsék :'D Lehet igazad van, talán túl kritikus vagyok magammal szemben. Gitározni mindig is nagy álmom volt,hogy megtanulhassak, viszont anyukám valamiért sosem engedte. (A mai napig sem engedi, szerinte megunnám, és nem szeretne magántanárhoz járatni. Pedig mondtam neki, hogy magamtól is megtanulnék, netről, barátoktól, rokonoktól :S) Az énekkarba 2 évig jártam, (5.6. osztály) Idén 7.-ben sajnos nem tudtam járni, mert valamelyik foglalkozással egybeesett. Mondjuk, azt is be kell vallani, hogy nem igazán jöttek be a népzenék, inkább ilyeneket hallgatok: Linkin park,Twenty One Pilots,Thirty Second to Mars,Kings of leon,Green day,System of a Down,Imagine Dragons,Fall out boy,Hollywood Undead,Deuce,Maroon 5,Gorillaz,Deuce,Billy Talent,Paramore,Meg & Dia,Kygo,The Cainsmokers,Sum 41,Evanescence, The Cranberries,Two door cinema club, stb. stb. És még a magyarokat is kihagytam :D Ezek a leggyakoribbak amiket hallgatok. (Több részben küldöm el a válaszaimat, mert nagyon hosszú lenne) Képet is küldeni fogok, hogy hogyan rajzolok. Nem sokat rajzoltam, ha úgy nézzük, hogy nem iskolai rajz, és be van fejezve, akkor talán 1 olyan van. :D Általában a sulis rajzaimat sem fejeztem be, és az itthoniakat sem. A rajztanárom hívott külön rajz foglalkozásra, talán idén jelentkezek.

2016. aug. 24. 13:40
 14/18 A kérdező kommentje:
10: Sminkelni nem igazán szeretnék :D Tömegiszonyos vagyok, így ha sok ember közé kerülök rosszul leszek. Ezért nem igazán szeretnék színészkedni, mert sok ember előtt kell csinálni. A vers írás az talán menne, rímeket elég gyorsan tudok kreálni. Egyszer- kétszer írtam dalt is, de nem igazán éreztem jónak őket. A röplabdázástól kiráz a hideg is, régen tesi órán játszottuk, de mindig kritizáltak hogy nem tudom elkapni a labdát, csak a fejemmel. Igen, sokszor fejbe találtak :DDD Kirándulni kifejezetten szeretek, főleg a gyalogtúrákat szeretem. Idén Erdélyben voltunk az évfolyammal, egy hétig. Ott órákat gyalogoltunk. A Tordai-Hasadékon keresztülmentünk, és odáig is gyalog mentünk. Valami hegyet is megmásztunk, és órákat mentünk csak úgy :D Az ugrálókötél megy helyben, futva, keresztbe, hátrafelé, egy lábon, és keverve pl.: hátrafelé egylábon keresztezve. :D Barkácsolást nem igazán próbáltam még. Az említett Erdélyi kirándulás után 16 órát aludtam, de volt olyan is, hogy egy teljes egész napot végigaludtam. Ha jól emlékszem kétszer felkeltem enni. :D Bár ez változó, mert van amikor 3 napig nem alszom semmit. Az evéssel szerencsére én is így vagyok, hogy sehova sem hízok, pedig sokat eszek :D Lakásban élünk, ezért kertészkedni nem nagyon tudunk, viszont sütni-főzni is szeretek. Köszönöm a válaszodat, és a tippeket :) Ui.: Mindig kitűnő voltam a suliban, ilyenekkel nem volt bajom, csak egyik tantárgy sem érdekelt igazán :D
2016. aug. 24. 13:58
 15/18 A kérdező kommentje:

11: Éljen a legóház a legómedencével és a legóautóval együtt! De a legóember se maradjon ki, és a legókarácsonyfa se. :D


12: Ilyen sportokról még nem is hallottam. O.O Még utánanézek mik vannak :D

2016. aug. 24. 14:02
 16/18 A kérdező kommentje:
Akit érdekelnek a rajzaim, az írjon rám privátban és elküldöm. Sok ismerősöm, meg osztálytársam fent van gyakori kérdésen, és nem akarom, hogy meglássák ezt a kérdést :D
2016. aug. 24. 14:18
 17/18 anonim ***** válasza:
Itt 11-Es En mar tetten fel nehany atom uber tap kerdest, ne aggodj nem kell aghodnod! :D
2016. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 BenceEmpire válasza:
Böfögés rohadt undorító az vagy abba jó vagy
2016. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!