Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan, aki depressziós...

Van itt olyan, aki depressziós volt, aztán megtalálta a pozitív életmódot és aztán visszaesett?

Figyelt kérdés

Najó, a kérdésem igazából nem ennyire egyszerű...


Korafelnőtt korom depresszióból állt, ezután egy jódarabig sikerült pozitívan élnem (lett barátnőm, pozitív szemléletre sarkalló könyvek), de jött egy önfelismerés, és azóta azt gondolom, hogy az a pozitív szemléletmód csak megjátszás volt részemről, de annyira jól ment, hogy el is hittem amilyen voltam :( de persze nem is ez volt a cél, hogy eljátsszam, hanem hogy megváltozzak és ne önsanyargató legyek.

Mostanában nagyjából magam ellen beszélek ahhoz képest ahogy a pozitív énem beszélt. Úgy érzem, hogy mintha legbelül erre számítottam volna, hogy ismét ilyen leszek és most jött el a pillanat. Lehet nem volt igazi az én pozitív felfogású énem, csak egy színészkedés volt?



2016. aug. 22. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Depiztem ... tekertem ... elkaptak ... depizek ... sry
2016. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!