Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok. Azt...

Depressziós vagyok. Azt mondják a hozzáállásommal van a gond. Hogy lehet átrendezni a gondolataimat? Hogy legyek pozitív? Hogy találjak hobbit?

Figyelt kérdés

2016. márc. 9. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha depresszios vagy ténylegesen, akkor nincs mit tenni. A depresszio egy betegség, aminél az ember nem tud a saját érzéseivel bánni. Hiába akarod jól érezni magadat, ha ez nem megy. Depresszív embert ebböl a mély pontbol csak terápiával lehet kizökkenteni, ehhez kell gyógyszer szedni, ami a hangulatot fokozza, és egy terápeutával való beszélgetések rengetege tud segíteni.

Depresszió megelözéséhez viszont a mozgás a legjobb. Aktív emberek ritkán lesznek depressziosok, a mozgás rengeteget számít.


Ha úgy érzed depresszió közelébe vagy, mindenképpen kezdj el mozogni aktívan. Mindegy mit, akár minden héten valami mást. Probáld meg elöször az úszást, majd ha jó idö lesz brringázni, vagy görkori, de fitnessterem felkeresése, vagy tenis tanulás, táncra beiratkozás, vagy bármilyen sport.

Hobbi keresés is egyszerü, minden hónapra kitalálsz valamit, hogy más fogsz kipróbálni, így egyszercsak ott landolsz majd ahol szeretsz lenni.

2016. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 magányos szív válasza:
Sajnos én is ebben a cipőben járok kis korom óta zárkózott vagyok félénk és mindig mindenben csak a rosszat látom. Vonzom a rossz dolgokat magamhoz és ez teljesen depresszióssá tesz engem.
2016. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!