Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés
Nos egy 2 hete az unoka testvéremmel a nagymamánál voltunk volt ott egy lány akinek ez elött kb 5 perce mondtam meg hogy szerelmes vagyok belé.( a lány is 11 éves)leültünk hárman a padra beszélgetni.Ekkor kijött a nagymamánk a házajtaján tálcával a kezébe amin HÁROM melegszendvics volt.(a park szomszédos a házzal),de felszolgálás után kiosztotta a telefon számom az unokatesómét is ki akarta,de az övét nem tudtam Ráadásul azt mondta neki ha tudja adjaameg az ő számát is.A melegszedvicset ketten megettük mert finom volt,de a lánynak láthatóan nem izlett ezt abból gondolom hogy,mire mi megettük ő még csak egy harapásnál tartott.Ez a helyzett,

2016. aug. 29. 15:40
1 2
 11/14 anonim válasza:
Wat
2016. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Az ciki e hogy a lány szeme láttára osztotta kia aszámom és azt mondta hogy ő is adja meg ha gondoljade azt mondta hogy az ő telefonszáma nemrég változott meg és nem tudja? Így már érthető lenne"


Igen, érdekes módon így már fel lehet fogni, hogy mit akarsz, mert eddig nem nagyon sikerült érthetően megfogalmazni! Amúgy nem tök mindegy, miért lenne már ciki? A nagymamád csinálta, ha a csaj cikinek is érezte/tartotta, akkor azt a nagymamád kapcsán csak, nem a te szempontodból. Gondolhatta azt, hogy a nagyinak ez egy egyéni "akciója" volt, ő akart számot cseréltetni...

2016. szept. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó így már érthető lenne köszönöm
2016. szept. 10. 11:35
 14/14 anonim ***** válasza:
Mivan?
2016. dec. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!