Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen összevagyok törve....

Teljesen összevagyok törve. Már 2 éve depressziós vagyok folyamatosan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

12 éves koromban kezdődött ez a depis időszakom. A körmeimmel véresre vakartam a kezeimet, mert folyton csúfoltak. Akkoriban még nagyon gyenge volt a lelkivilágom. .....Köztudottan. A szüleim elváltak. Az rá tett egy lapáttal, hogy anyám hozzá ment egy idegbeteg férfihoz aki vert minket kb egy évvel a házasság után. Engem nadrágszíjjal... Meg rúgdosott... Ekkor még depressziósabb lettem

.. Szerencsére most vannak válásban... De egyszerűen, még mindig g..i szarul vagyok..mit tehetnék??? :// gyakran már az öngyilkosságra gondolok..

14/L


2016. szept. 4. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj a rendőrségre
2016. szept. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne! Kérlek, gondolkozz. Fiatal korban sok tini van maga alatt, de hidd el tartogat még sok jó dolgot az élet számodra. Próbálj meg túl lendűlni a rossz dolgokon. Ha csúfolnak ne foglalkozz velük, hanem találd meg a saját társaságod. Beszélj valakivel akiben megbízol, ő segíteni fog. Kitartás. Nagyon remélem, hogy tudtam segíteni
2016. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát a rendőrségre már nem igazán tudnék bemenni. Ugyanis a lila "diszeim" már begyógyultak. Nincs rá bizonyíték arra, hogy megvert az az állat. Szerencsére semmi bajom már... bármimt testi. Egy jo ideje nem találkoztam a "faterral"....


Koszi a valaszt! Igyekszem!! 😃

2016. szept. 17. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!