Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan ne legyek öngyilkos?

Hogyan ne legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés

Elhagyott a párom, elvetette a babánkat, akire régóta vártunk. Nincsenek barátaim, szüleim mellettem vannak, de mégis egyedül érzem magam. Külföldön élek, teljesen beszűkült a világom és a tudatom.


Tudom, hogy ebből ki lehet jönni, és visszanyerhetem az életenergiáimat, de hónapok óta csak vergődöm.


Cégalapítás előtt állok/állnék, vannak teendőim, de nincs semmi motivációm a folytatásra. Egyszerűen nem akarok élni. Minden porcikám az elmúlást kívánja.


Csak azért nem tettem még meg, mert elvileg egy ilyen periódusból ki lehet mászni valahogy, de nem történik semmi, és már csak idő kérdése...



2016. szept. 4. 23:07
 1/6 anonim válasza:
100%

Nem tudsz magyarországra bisszajönni? Itt tudod hagyni ezt az életet úgy is, hogy nem halsz meg.

Kezdj új életet! Valahol másutt. Számold fel a mostanit, add el, add örökbe, add oda. Menj el valahova nyaralni.

2016. szept. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.


Éppen itthon vagyok, hazajöttem két hétre, hogy jobban legyek, de nem vagyok.


Nem tudom, mit csináljak... szükségem lenne a külföldi fizetésre, hogy finanszírozni tudjam a vállalkozásom, viszont teljesen egyedül lennék a gondolataimmal. Itthon nagyjából lennének körülöttem, de havi 110-120 ezer forinttal nem tudok mit kezdeni, csak vegetálni.


Bár őszintén szólva, egyik alternatíva sem hoz lázba, csak az elmúlás gondolata.

2016. szept. 5. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Megérdemled, hogy meghalj? Bántottál ok nélkül embereket életedben? Gyerekként beálltál a sok hülye gyerek mellé a sorba, és olyan voltál, mint ők? Ha igen, akkor megérdemled. Ha nem, akkor ne legyél öngyilkos. Bár a múltban elkövetett hibáidat most is helyrehozhatod, de ahhoz meg kell változnod.
2016. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kései Sirató ***** válasza:
Csak úgy tudsz kijönni ebből az állapotból, ha hiszel benne. Hinned kell benne! Vannak értékeid, és lesz valaki , aki felismeri és aki szívből szeret és értékel és azért megéri, hogy élj! Meg egy csomó más jó dolog is van az életben. Tudom, most nehéz, mert én is voltam ilyen helyzetben, de hinned kell, hogy jobb lesz és jobb lesz.
2016. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem erdemlem meg, hogy meghaljak, de nem tudok ezen az egeszen tullepni. A volt paromnak konnyebb dolga volt, o az abortusz utan mar azt mondta telefonon, hogy mikor tud legkozelebb szeretkezni es uszni... Illetve, hogy mekkora drama, hogy hetekig nem tud.


Teljesen kuszak a gondolataim, neha szeretem es hianyzik, maskor elont a duh, a babankat folyamatosan siratom, nem tudok talpraallni, pedig lenne perspektiva, de nem megy. Talan nem vagyok alkalmas az eletre...


Meg iden megcsinalom. A modszer mar megvan, ha hazautaztam vegleg, akkor mar csak napok, hetek kerdese.

2016. szept. 27. 22:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Ó,ha tudnád nekem milyen,belátnád szerencsés vagy.
2016. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!