Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkos szeretnék lenni,...

Öngyilkos szeretnék lenni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sajnos az életem már gyerekkoromban elromlott! Egészen 9-10 éves koromig annyira nem volt rossz az életem, már akkor kifogtak az osztálytársaim, állandó csúfolások, bántsok célkeresztjében voltam, de igazán rossz az új évezredben lett minden!


2001-ben karácsonykor tudtam meg, hogy anyám csalja apámat, aki e miatt aznap úgy összeverte anyámat ezért, hogy a mentő vitte el (azóta nem karácsonyozok, nincs mit ünnepelnem, sőt gyűlölöm a karácsonyt is). Ezután pedig engem is azzal bántott, hogy kitagadott, meg hogy biztos nem az ő gyereke vagyok meg ehhez hasonló! Évekig ment a huzavona a két szülőm közt, öngyilkossági kísérletektől kezdve sok mindent át kellett élnem, ráadásul mivel e miatt szétszórt is voltam az iskolában is kifogtak, gyakran csúfoltak, leköptek, velem törölték a táblát stb. persze 3-4 egy ellen, hogy még esélye se legyen az embernek! A testvérem már elközött, de ő is leszar engem, nem is beszél velem, nem is nagyon szokta érdekelni, ha mondok neki valamit! Mindig próbáltam az egészen felülemelkedni, nem voltak barátaim, de nem is érdekelt, tanultam, úgy voltam vele, ha tanulok akkor talán egy nap a saját lábamra állok és jobb lehet, de nem lett, az évek elteltek, csak a munka, stressz, semmi szórakozás, semmi ami jó, még nyaralni se voltam soha életemben! Most pedig nem kapok munkát se, így még mindig otthon lakok, diplomás munkanélküliként... gyakran megkapom, hogy semmire nem vagyok jó, meg én is ezt gondolom magamról, hogy EGY SZÁNALMAS ALAK VAGYOK, AKIT SENKI SE SZERET ÉS NEM IS JÓ SEMMIRE... most még próbálkozok az álláskereséssel, de nem tudom, hogy sikerül-e talán külföldön, de már bele vagyok fáradva az életbe, utálom hogy balek vagyok és tényleg semmi se akar nekem sikerülni, gyakran szoktam kiborulni, de magamban tartom, vagy leírom valahová, mint pl. most, de kb 2 éve már gondolkozok azon, hogy felkötöm magam, mert az idegeim kezdik, felmondani a szolgálatot, amikor lefekszem akkor is sokszor csak agyalok, hogy miért vagyok ilyen szerencsétlen ember és sokszor el is sírom magam, amikor nem látja senki, pedig kifele mindig keménynek szoktam magam mutatni, de egyre nehezebb... VAN MÁS IS HASONLÓ HELYZETBEN? 23/F



2016. aug. 22. 16:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy hosszú lett és nem akarom senki idejét se elrabolni, de muszáj volt kiírnom ezt valahova :(
2016. aug. 22. 16:40
 2/15 anonim válasza:
Semmiképp se tedd, az életed a legdrágább kincsed, nagyon sajnálom, nem lehet könnyű neked, én egy normálisabb családban élek, ha a helyedben lennék nem tudom mit csinálnék! :(
2016. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de már eldöntöttem, hogy karácsonykor végezni fogok magammal, a lehető legfájdalmasabb módon, még nem tudom, hogyan csinálom, de vannak ötleteim, tutira megyek...
2016. aug. 22. 17:04
 4/15 anonim ***** válasza:
#2 Nekem a szabadság az(mindenkinek aki egészséges)!
2016. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy szánalmas alak, a családod az és sajnos a te lelki világod ők már nagyon hamar tönkre tették! Sok részben ők a felelősök azért, hogy te ilyen lettél, úgyhogy ne magad büntesd az öngyilkossággal, hanem próbálj meg erős lenni és már csak azért is megmutatni mindenkinek, hogy nem vagy balek!


4-es a kérdésre válaszolj, ne offolj, szerencsétlen kiöntötte a lelkét és ebből csak az jön le, hogy itt is leszarja mindenki, pedig nem!

2016. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Megértelek, de itt senki sem fog ebben tanácsot adni. Egyszerűen azért, mert az bűncselekmény lenne. Szerintem nagyon nagy szükséged lenne egy pszichológusra, de ha arra nincs pénzed, akkor esetleg felhívhatnál egy lelkisegély-vonalat. Próbáltad már? Nem igaz, hogy szánalmas vagy és semmire sem vagy jó! Egyszerűen kifogtál egy sz.r családot, de ezzel sajnos nem vagy egyedül, nagyon nem! Megdöbbentően sokan vannak ilyenek!
2016. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2016. aug. 22. 17:46
 8/15 lumia 532 ***** válasza:
en is szeretnek meghalni se munkam se szakmam se semmi akarmibe fogok mindent elcseszek nem ertek semmihez kicsinek is hulye voltam irni olvasni szamolni alig birtam megtanulni, mar a letezes is faj nem tudom mi lesz mert anyamnak nem akarok rosszat szoval ez csapda
2016. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

elég lenne ha változtatnál a környezeteden, ismerj meg embereket stb erre a külföldi meló jó alkalom. még ha csak mosogatsz is kint egy rakás pénzt össze tudsz szedni, aztán majd lesz ami lesz.


nekem is voltak hasonló gondolataim, de tudom hogy csak a rosszakaróimat segíteném

2016. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én bajaim hirtelen sokat zsugorodtak.. Én már nem is tudom, nekem érdemes lenne-e öngyilkosnak lenni. Az én problémáim ehhez képest viccek. 14/L
2016. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!