Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Számotokra mely értékek a...

Számotokra mely értékek a fontosak? Milyen világban szeretnétek élni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
szabadban
2010. ápr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
érték számomra az emberi kapcsolatok, a becsületesség, szeretet, és olyan világabn szeretnék élni, ahol az emberek nincsenek elhidegülve egymástól, nincs számítógép, internet és tv sem. Sajnos erről már lekéstem...
2010. ápr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szabadság,bolondság,vidámság.

Úgy '87 idelyén jó lett volna,ha olyan 15 lettem volna..

2010. ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahol szeretet van, ott minden van. A szeretet a legfontosabb érték!
2010. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
46%
Nagyon nagyon tetszik a kérdésed.Én olyan világban,ahol szabadság van,vagyis jogok,mindenkinél egyenlöen a válltoztatásokra,és egy egészségesebb világ.Ahol nincsenek utcai drogok,ahol nincsenek LEGÁLIS DROGOK,a gyogyszeripar álltal(xanax,ritalin,peritol,ritalin....)ahol az emberek képesek felismerni azt hogy barmi ami a tudatodon módosit,furcsa viselkedest okoz az már rettentöen rombolo,és nem épit.Ha csak ez az egy válltozna,már sokkal jobb állapotba lenne több millio ember.A többiröl nem is beszélve,legyen jog leválltani azokat a vezetöinket,akik ellenünk tesznek,és háborut szitanak más nemzetekkel,vallás miatt,vagy csak saját hazánkon belül,és igy nyugodtabbak lennének az emberek.
2010. ápr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahol nem kell a megélhetésért harcot vívni,az emberek megértőbbek,nem bántják sem szóban sem tettben egymást,nincsenek sem anyagi,sem egészségügyi gondok,boldog mindenki és egészséges,tisztaság van,nem szennyezett a világ,napsütés van,szép környezet,virágzik minden,békében élnek az emberek,nincs stress,mindenkinek szép otthona van,ezért nincs irigység és kérkedés sem,nincsenek az egészségünkre káros dolgok sem(cigi,pia,kápszer,tartosiító stb),olyan hely mintha egész évben nyaralna az ember,nincs lenézés,csak kiegyensúlyozottság.
2010. ápr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszokat kaptam, különösen az utolsó válaszadó gondolatai tetszettek nagyon! Köszönöm, hogy válszoltatok!:)
2010. ápr. 24. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!