Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mégis mit tehetnék, ha szabads...

Mégis mit tehetnék, ha szabadságra vágyom?

Figyelt kérdés

Nehezen találom a szavakat arra, amit érzek.

Mostanában nagyon hullámzó a kedélyállapotom, de ez nyilván a tinédzser kor egyik kellemetlen velejárója... igazából olyan, hogy nagyon magam alatt lennék, nincs is. Egészen egyszerűen valahogy nem férek a bőrömbe. Már hetek óta buzog bennem valami tettvágy, amit semmivel sem tudok kielégíteni, nem bírok a fenekemen maradni, csinálhatok bármit, már semmi nem elég izgalmas. Az iskolában gyakran elkalandoznak a gondolataim, hazafelé szintén. Nagyon szabadságpárti lettem, mennék, amerre az orrom visz, kipróbálnám, amit csak tudok (sajnos itt a kábítószerekre is gondolok), körbeutaznám európát stoppal, és elszakadnék a családtól, a barátoktól... ez mind szép és jó lenne, ha egy 14 éves álmodozó kisgyerek lennék, de így 18 évesen valahogy nem így kéne gondolkodnom. Mégsem tudom kiverni a fejemből, ezeket a dolgokat meg AKAROM csinálni. Élni akarok, nem a padban gubbasztani. Az a baj, hogy hiába akarom elnyomni, mindig elő-előbukkan az ötlet a fejemben, és képtelen vagyok elvonatkoztatni tőle...


2016. szept. 9. 17:11
 1/2 Bok Globule ***** válasza:
Igen, ez a korral jár. Én is átestem ezen viszont szigorúan megfenyítettem magamat, muszáj, hogy legyen önkontroll és tudj szelektálni. Az teljesen rendben van, ha buzog benned a vér, egészséges viszont ezt az energiát hasznosítsd pozitív dolgokra, legyél megfontolt és professzionális, ne tegyél olyan, amiről tudod, hogy meg fogod bánni, mert nincs annál rosszabb, mint 10 év után a tinédzser kori marhaságok miatt szopni.
2016. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bok Globule ***** válasza:
Jó, már nem vagy tinédzser. :D
2016. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!