Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék? Kezdek beleőrülni.

Mit tehetnék? Kezdek beleőrülni.

Figyelt kérdés
Sajnos már 2 éve megy ez. Ha nagyon kivagyok lelkileg nem sajnáltatom magam se semmi. Inkább ilyenkor neki kezdek rendes edzést keresni éd új étrendet. Sokak szerintn ez beteges. Mit tegyek? Máshogy nem tudom feldolgozni a rossz kedvet.
2016. aug. 27. 22:05
 1/5 donmogyoróscsirke ***** válasza:
No tárd ki szíved nékem. Ha itt nem, privátban is jöhet :)
2016. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak a szokásos hamar bele élem magam mindenbe dolog. Egy idő után reménytelennek tartom magam.:)
2016. aug. 27. 22:59
 3/5 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Senki és semmi se reménytelen. Viszont tényleg ne éld bele magad dolgokba túl hamar. Ne várj semmit, és nem fogsz csalódni, örülni viszont annál inkább, ha olyan következik be, amire nem is vártál.
2016. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kapcsolatba már bele se élem magam. De sajnos van hogy olyanba csalódok akiben nem hittem volna hogy pont benne csalódok. Remélem érthető mert elég bonyolultan írtam le.

És köszönöm a segítséget! Ezer hála:)

2016. aug. 27. 23:12
 5/5 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Amit leírtál. Az az élet ( na mármint a része csak, mielőtt mély depresszióba talál esni bárki is.) Csalódások mindig fognak érni sajnos. Én pont ezért követem azt az elvet amit előbb írtam. Nem várok semmit :) Maximum magamtól, de annak megfelelően teljesítek is :) Ne csüggedj :D
2016. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!