Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek depresszios vagyok?

AranyAxa kérdése:

Szerintetek depresszios vagyok?

Figyelt kérdés
Ez a dolog június 20 án kezdödött. Egész nyáron nem mentem sehova mert nyugtalan voltam és túlzottan fáradt ,pedig kb 10 órát aludtam minden nap. Elkezdett érdekelni a gyilkosság meg a halál. Videokat is néztem ahogyan az iszlámok embereket kínoznak meg. Elkeztem nagyon bunkó és kritikus lenni pl valaki megkérdezte hogy "Mizu?" én meg bunkon válaszoltam hogy "semmi közöd hozzá". Mitől van ez? Gondoltam arra hogy az miatt hogy elköltözünk vagy mert a nővérem kiköltözött németbe. De egyikse zavar igazán. Ja meg agresszivabb is vagyok mint voltam
2016. szept. 18. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
ez még csak enyhe depresszio, addig orulj amig nincsenek öngyilkossagi gondolataid nekem mar az is van
2016. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nekem már 1 éve van ez, ez még enyhe, járkálj el másokkal városba vagy valami, még menthető vagy bőven c:

csináld amit szeretsz, tűzz ki célokat amiket meg akarsz valósítani, tervezd meg a jövőd, hogy legyen valami amiért küzdhetsz

2016. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!