Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti, hogy dolgoztátok fel ha...

Ti, hogy dolgoztátok fel ha nem vagytok olyan sikeresek, mint a szüleitek?

Figyelt kérdés
A szüleim tanárok én meg csak egy postás(kézbesítő) lettem.35 vagyok egy lanyhuló kapcsolatba vagyok,hónapról hónapra élek.A szüleimnek ennyi idős korára 2 gyermekei voltunk és egy új házat felépítettek.
2016. szept. 26. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Síránkozás helyett inkább húzzál bele!
2016. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Relatív hogy számít sikeresnek. Az hogy hol állsz a családalapításban, vagy milyen munkád van, csak akkor számít "sikertelenségnek", ha te magad úgy érzed. Ha szereted a munkád, akkor lehetsz utcaseprő is, ha sikertelennek érzed magadat, ennek ellenére, akkor csak a külvilágnak akarsz bizonyítani.

Ha úgy érzed, mást szeretnél csinálni, többet akarasz, akkor tegyél érte. Ezt senki nem fogja megoldani helyetted, nem is tudja, és nem is feladata.

Mindkét szülőm vezető beosztásban dolgozott, én alkalmazott vagyok a vállalati hierarhia alján valahol. Még sem érzem magamat sikertelennek, mert jól végzem a munkám, megbecsülnek.Ha valami érdekel, beleásom magam, és fejlesztem magam. Ennyi idősen a szüleimnek már családja volt, nekem még nincs, mert nem találtam még meg azt, akivel szívesen leélném az életem. Én ezt sem élem meg sikertelenségnek, majd jön, ha jönnie kell, addig is remekül elvagyok.


Egyszóval minden azon múlik, te mit érzel, hogy érzed magad a bőrödben.


Azt tudnám tanácsolni, hogy tűzzél ki célokat, és kezdj el dolgozni a megvalósításukon. Pl.: menj el nyelv vagy egyéb más tanfolyamra, kezdj el sportolni stb.

2016. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!