Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire érdekel mások vélemén...

Mennyire érdekel mások véleménye (idegenek az utcán, ismerősi kör, akik nem a jó barátaid)?

Figyelt kérdés
úgy értem mennyire élsz annak megfelelően, hogy mi az aktuálisan menő, hogy mások hogy szokták, stb. pl öltözködésben, hajviseletben. volt már hogy valami tetszett, de azért nem hordtad, mert a köztudat szerint az éppen nem szép? de nemcsak kinézet, hanem viselkedés beli dolgok, pl étkezés(ismerősi körben nem eszel olyan kaját ami sokak szerint nem finom, pedig szerinted az), szórakozás (szeretsz egy múzeumot, filmet, amit mások nem, de nem mered bevallani), szokások (plüssökkel alszol, de félsz hogy megtudják mert az ciki). tehát mennyire igyekszel megfelelni úgymond "kifelé" a világnak? felvállalod a dolgaid vagy nem annyira?
2010. ápr. 24. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezzel szépen bemutattad a saját jellemzésedet. Félelmetes.
2010. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jaaa, nem, én pont hogy baromira nem foglalkozok azzal, hogy mások mit gondolnak, megmondom mit szeretek és mit nem, úgy élek ahogy nekem tetszik. sokakon viszont érzem hogy csak a megfelelésre játszanak, ezért tettem fel a kérdést. talán kérdezni kellett volna, mielőtt leírsz valamit.
2010. ápr. 24. 21:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Regebben jobban erdekelt, de manapsag mar nem akarok masoknak megfelelni. Ugy kell felfogni, hogy nem szerethet mindenki mindenkit, nem lehetsz mindenkivel egy hullamhosszon. Ha mar magadat fel kell adni valakiert, akkor az nem baratsag, kapcsolat, mert ezek feltetel nelkul kell, hogy letrejojjenek. Egyebkent is, attol, hogy nem ugyanolyan eteleket szeretunk, meg lehetunk baratok. Mindenkinek meg vannak a sajat kis szokasai. Ezek a kulsosegek nem szamitanak. Mikor az ember tinedzser, akkor erez kenyszert arra, hogy megfeleljen masoknak. Ez kesobb enyhul a legtobb embernel szerintem.
2010. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindeaddig nem érdekel, amíg nekem tetszik. Pl ha divat a zöld haj, nekem akkorsem lesz mer ronda. de ha ciki és nekem tetszik simán befestem, viszont az valóban igaz, még rám is, hogy általában az tetszik ami nem olyan marha ciki. Már csak azért is, mert ha a f*szöld haj ciki, nyilván nemlátom minden második emberen, nincsk in megtetszen. Annyira azért figyelek hogy ami nem divatszerint ciki, hanem bármilyen más okból azt kerülöm. És szeretek plüssállatokkal aludni :)
2010. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekel mások véleménye, ami nekem tetszik, meg kényelmes, meg nekem jó, az jöhet :)
2010. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én leszarom márok véleményét, így jó? xD
2010. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semennyire
2010. ápr. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmennyire nem foglalkozok vele. Arról meg nem tehetek ha éppen az tetszik nekem is ami az öltözködési divat vagy kaja. Akkor is csak azért teszem mert nekem tetszik.
2010. ápr. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: más dolgokban elég különc tudok lenni.
2010. ápr. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kaja azért nem jó példa, mert általában amit senki nem eszik meg annak szr az íze na :) De ha nekem bejön simán megeszem.a divat mint irányadó működik, és előbb megtetszik valami amit látok az utcán embereken (tehát ami divat) de ha más tetszik azt is felveszem.
2010. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!