Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változhatnék meg? (leírás)

Hogyan változhatnék meg? (leírás)

Figyelt kérdés
Még magam se tudom, hogy hogyan de mostanság nagyon csúnyán beszélek, mindenkivel undok, flegma, nagymenő vagyok. A többi osztálytársam pont ilyen, sztem rám ragadt az ilyen viselkedés. Eddig szelíd, aranyos lány voltam, most meg teljesen megváltoztam. Arra fogtam eleinte hogy tini vagyok..de ez nem mentség. Hogyan változhatok meg? :(

2016. okt. 8. 17:13
 1/5 A kérdező kommentje:
És ezt a barátnőm jegyezte meg nekem először..
2016. okt. 8. 17:14
 2/5 anonim válasza:

Pedig a kamaszkor az oka.

Kinősz belőle előbb utóbb.

Ha tudod hogy ez az éned kényelmetlen, meg fogod találni önmagad hamarosan.

2016. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt tudom tanácsolni, hogy gondold át kétszer, mielőtt kimondasz valamit, komolyan, és akkor biztosan nem csúszik ki a szádon semmi, ami csak úgy "jön magától", de ténylegesen nem akarod kimondani. :)

2016. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán válts barátokat, közösséget.
2016. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :)
2016. okt. 9. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!