Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, ha a barátaim...

Mit csináljak, ha a barátaim másként látnak mint aki igazából vagyok?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim teljesen más lányt látnak bennem, mint aki vagyok. És így sosem tudok úgy viselkedni, ahogy otthon szoktam. Mertr mindig meg játszom magam. Tudom, hogy e szörnyű, de nem tudok leszokni róla, mert akkor megsértődnek. Teljesen más társaságba vagyok, mint amiben én szeretnék. Minden nap utálok iskolába menni, mert tudom, hogy mégegy ilyen szörnyű nap. Inkább lennék egyedül, MP4-gyel, meg egy könyvvel akezemben, de egyszerűen nem hagynak békén. Van egy barátom, akivel még néha néha meg is vagyok, de annyira idegesítő, mert ő sem ismer igazán. Én csak a fiúkkal lennék jól el. Nem vagyok lezbi, meg depressziós se, csak totálisan elfucserált személyiség. Egy ember sincs, akivel néha lázadhatnék,. és most nem cigi, meg parti, meg drog, hanem mit tudom én, suliba lefeküdnénk a fűre, és dumálnánk. Csak ne azt a felszínes és divat-világot lássam, mint amiben élek. Mit csináljak? Hogy szoktassam el magamtól azokat az embereket, és hogy találhatnék magamnak egy barátot??
2010. ápr. 25. 17:57
 1/7 anonim válasza:

Tudom milyen érzés én is voltam így.

Lassan kezdj úgyviselkedni, ahogy szeretnél, de ne egyből változtass, mert az senkinek nem jó. Rólam mindenki azthitte, hogy soha semmi hülyeséget nemcsinálok, pedig ez nemigaz. Elkezdtem a barátaim előtt is csinálni 1-2t marhaságot és rájöttek, hogy valójában milyen vagyok, de ezért nem lett más a baráti köröm.

Enyit tudok mondani:D

2010. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én is hasonló helyzetben vagyok:Scsak velem az a baj,hogy nehezebben nyílok meg az emberek előtt.és most lettem ebben az évben középsulis,új osztály,új társaság,nagyon paráztam...eleinte egész jó volt,lett pár barátom.de az volt a baj,h 1-2 ember mellett leragadtam,a többiekkel alig beszéltem...aztán az az 1-2 ember otthagyott,utána meg elég szar volt:Smert a többieknek már kialakult a baráti társaságuk és oda meg már nem nagyon fogadtak be:Smost van egy nagyon jó barátnőm az osztályból(őt sem szeretik a többiek),vagy ha úgy vesszük,van mégegy,bár ő sokszor idegesít,elég furcsa lány...a többiekkel is szoktam beszélni,de mégis van,h egyedül érzem magam:Sén sem tudom igazán megmutatni,milyen ember vagyok..pedig egyáltalán nem olyan,amilyennek az osztály nagy része gondol.velem is lehet hülyéskedni,elég megértő is vagyok és mindig lehet rám számítani,kiállok a barátaim mellett,de ők ezt mégsem látják:(tudom,én is sok dolgot elb*sztam mondjuk:(nah mindegy,bocsi ha untatott a történetem:Scsak én is hasonló cipőben járok:Sén is szeretném megmutatni,milyen vagyok valójában.jah,és én is szeretnék lázadni már kicsit:Delmenni pl vmi buliba,kicsit elszakadni az unalmas hétköznapoktól:Dpesze nem diszkóba akarok menni,hanem vmi olyan buliba,ahol normálsiabb zenéket játszanak:D

am ha gondolod,beszélgethetnénk^^

15/L

2010. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Velem is hasonló dolog történt, csak az én "barátaim" mindig egy régi énemet látták bennem, akkor amikor már teljesen más személyiség lettem. Megpróbáltam elmagyarázni nekik, de ezután is folyamatosan próbáltak visszaterelni a régebbi énem felé. Én meg nem igazán hajlottam, csak nagy ritkán. Egyre ritkábban kerestek meg, elidegenedtünk egymástól. Ez jó elszoktatási módszer lehet. Új barátokat úgy szerezhetsz ha elkezdesz olyan helyekre járni, olyan dolgokat csinálni ami illik a személyiségedhez, és amit szeretsz.
2010. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
iegn, köszi a válaszokat, és amúgy hova járjak? Mert imádom a rockot, meg írni is szeretk, meg zenélni, énekelni, de most ha beállítok egy rock klubba tök egyedül, hogy én barátokat szerzek, asszem bőgve fogok kijönni.
2010. ápr. 25. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kb ugyanezt a helyzetet élem át. Stimmel: az 1 barát, aki nem is ismer; az „állarc”, amit a suliban viselek;

Én is szívesen lázadnék kicsit, de még régebben belekényszerítettek egy szerepbe (azóta is játszom), ami szűkös és sajnos nagyon szorosan tart.

Arról már lemondtam, hogy ebben a közösségemben lesz valami változás. De már csak 2 (iszonyat hosszú) év, és tiszta lappal indulhatok.

16/f

2010. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen. A remény még megvan. Gondolnád, hogy én minden nap azért kelek ki az ágyból, és vonszolom magam a suliig, mert tudom, hogy 4 kib@szott év, és végre mindenki utálni fog? Mert én má annak is jobban örülnék. Komolyan.
2010. ápr. 26. 19:25
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom milyen helyek vannak a környékeden, de szerintem ha elmész a legközelebbi önkéntes csoporthoz, ők biztos segítenek találni valamit.
2010. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!