Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van köztetek olyan, aki már...

Van köztetek olyan, aki már minden reményt feladott az életét illetően?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok. Pszichológushoz is jártam, mindent megtettem, de úgy érzem, hátra fogom hagyni az életet. Ha itt nem is a legrosszabbra gondolok, de elkezdett felemészteni a szomorúság és a düh, hogy miért én. Nem tudom elfogadni magam, ráadásul a környezetem is elfordult tőlem, köztük az az ember is, akire mindig számíthattam.

Minden napom csak a szomorúság és nem tudok belőle kilépni.



2016. okt. 13. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert megnősültem.
2016. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
legalább nevettem ma egy jót, köszi :)
2016. okt. 13. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
van. te is alacsony vagy?
2016. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még nem, de nem túl sok kecsegtetőt látok előre.
2016. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Van.. Valahogy én is így érzek. Vannak időszakok, napok, vagy nem is tudom, mikor érzek késztetést arra, hogy megvalósítsam a céljaim. De legtöbbször értelmetlennek látok mindent. Úgy érzem, hogy ez az élet nem való mindenkinek. Nekem biztosan nem. Most nagyon nehéz időszakomat élem. Éppen egy nehé próbatétel előtt állok. Próbáltam pozitívabban hozzáállni, hogy tudjak koncentrálni, de nagyon nehéz a rossz gondolatok elől menekülni. És ha ez nem sikerül, akkor már tnyleg nem látom értelmét semminek. Igazából úgy érzem, hogy már régóta halott vagyok. Csak a testem létezik, működik, de ez csak egy üres héj. Én már nem vagyok benne. :(

Bocsánat, hogy ennyit panaszkodtam, de a kérdést olvasva valahogy tudatosult, hogy pontosan ez van. Ennek ellenére azt mondom, ne add fel. Ha csak jártál pszichológushoz, szerintem próbálj keresni egy másikat. Én most éppen a negyedikhez járok. Azt tudod, hogy mi az oka, hogy elfordultak tőled? Nem lehet, hogy csak te érzed így?

2016. okt. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok vele.
2016. okt. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!