Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez egy ördögi kör! Szinte...

Ez egy ördögi kör! Szinte mindig ugyanabban a helyzetben vagyok és mindig ugyanott rontom el, de nemtudom mivel!?

Figyelt kérdés
Bekerulök egy társaságba, nagyon jól kijövök veluk, általában a számomra legszimpibb taggal szoktam beszélgetni, szórakozni. Mindig nagyon jól megértjuk egymást, és olyan, mintha már 1000 éve ismerném, barátok lennénk. Aztán egyik pillanatról a másikra minden elromlik és távol akar tartani magától. Egyik pillanatról a másikra nem beszélget velem és tobbet hozzám sem szól. Állandóan ez van! Viszont tényleg nem tudom, hogy mivel bántok meg állandóan mindenkit... Semmi sértot nem mondok, nem akaszkodok rá senkire. Egyre jobban úgy érzem, hogy ezt a Sors csinálja velem, mert ezektol az emberektol mindig nagyon sokat tanulok, de túl nagy az ára.. tobbet nem is beszélhetek veluk.. Vagy ha úgy adódik inkább bunkók velem.. Mit tegyek?
2010. ápr. 26. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Talán ez azért van,mert a végén az illető úgy érzi nagyon gyorsan akarsz mindent tudni,és nagyon gyorsan akarsz "ráakaszkodni".Te ezt nem érzékeled,sőt az elmondásod szerint nem vagy nyomulós. Ezt mondod te,de egy kívülálló másképp látja,érzi.

Van egy lány aki hasonlóan viselkedik mint te.Amikor először találkoztunk nekem is tetszett,hogy az első perctől kezdve úgy beszélgettünk mintha régóta ismernénk egymást,de azért bennem volt,hogy alig 5 perce ismerem.Ellenben a lánnyal akinek természetes volt,hogy úgy kezeljen mintha nagy barátnők lennénk..A végén már amikor az aktuális partneréről mesélt,az nekem már sok infó volt..Amikor már arról beszélt,hogy mi lenne ha bulit rendeznék,és ő hozná ezt meg azt,nos....itt már eléggé rámenősnek képzeltem..lehet,hogy jó barátnők lehettünk volna,de nekem túl sietős volt az egész...

velem együtt sok embernek idő kell a barátság kialakulásához,és idő kell a bizalomhoz.Engem személy szerint zavar ha valaki az első perctől kezdve szinte az élete történetét is elmondja..

Gondolom nálad is ez a baj.Te szinte pillanatok alatt akarsz barát lenni,vagy szinte azonnal nyitott könyv vagy másoknak..Ez nem jó...Talán próbálj meg először te is titokzatosabb,érdekes lenni..Ha az első 5 percben kiismerik a tudatodat,énedet már nem is vagy érdekes ember..

2010. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, de én nem vagyok nyitott ember, sosem voltam! Mikor kicsi voltam, a szuleimen és nagyszuleimen kívul hozzá sem szóltam senkihez. Igaz, azóta már sokat változtam, szeretek kommunikálni, barátokat szerezni, jóban lenni mindenkivel, de nem vagyok nyomulós. Van, mikor én teszem meg az elso lépést, de valakinek kell, ezzel szerintem még senkire nem akaszkodom rá. Tiszteletben tartom mások magánéletét és nem kérdezek azonnal személyes dolgokat, csak mikor nagyon magam alatt vagyok, kicsit kiontom a lelkem az új barátnak, és általában ok is nekemm ezen nincs semmi kivetnivaló... szerintem.
2010. ápr. 26. 12:19
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja, és ha én nem vagyok titokzatos akkor senki sem! Van egy csomó titkom és ezek miatt nem beszélhetek gátlástalanul az emberekkel. Úgy is mondhatnám, hogy kettos életet élek, ami tudom, hogy nem túl jó, de ez van.

Még jó hogy ez az oldal anonim ˇ:)

2010. ápr. 26. 12:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudomásul kéne venni egyszer s mindenkorra, hogy az emberek nagy része _viszolyog_ a bnziktól. Talán próbálkozz a Kék Osztriga bárban pajtásokat szerezni.
2010. ápr. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ha nem vagy öszinte es takargatni valod van, azt megerzik az emberek. Valoszinü rossz temat valasztassz a beszelgetesre. Ha maganeleti titkaid vannak, akkor talan a gazdasagi valsagrol kellene beszelgetned, abban a temaban nem erzik hogy titkolsz valamit, vagy zürösek a valaszaid.
2010. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Eleinte jófejnek tűnsz, aztán csinálsz valamit (akár mondasz) ami a többieknek nem odaillő. Ismerek valakit, aki hasonló cipőben jár. Én rajta ezt vettem észre: kicsit gátlástalan. Nem részletezem, de a cselekedeteiben, mondataiban kihívó szokott lenni.

Na de itt a megoldás a problémádra:

A legjobb, ha keresel valakit, akivel őszintén meg tudod ezt beszélni. Az mindig a legcélravezetőbb, mert fórumokon kérdezgetve nem tud senki megfelelő választ adni.(mindenki különböző látásmóddal van ellátva) Az emberek legtöbbje elfelejti a legegyszerűbb megoldást, az egyenes beszédet, de ha a megfelelő embernél kérdezed, szívesen fog neked segíteni.

2010. ápr. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na, ezt gondoltam, hogy mondok vagy csinálok valamit, ami másoknak nem tetszik, csak sajnos nem tudom mit. Régebben tényleg túlságosan ragaszkodó voltam és lógtam az embereken, akkor ez volt a baj, de ezt már nem csinálom!!!

Na igen, gondolom, hogy kellene egy megfelelo ember, de nincs..!! Akirol azt gondoltam, hogy az, óriásit csalódtam benne, mert a legjobb barátnomnek állította be magát aztán meglopott.. sokszor!! és még utána van képe a szemembe nézni meg hívogatni, de ez már más téma.. Úgy érzem, egyedul maradtam ezzel a problémámmal, mert nem ismerek olyan embert, akit tényleg érdekelne a gondom.

Egy multkori eset: buliztunk egy haverommal, ittunk kicsit, és oszinteségi rohamom lett.. nem tudtam mit tegyek, ezért elkezdtem sírni, o erre azt mondta, hogy inkább hazamegy és majd beszélunk ha rendbejovok.. na, ennyire jók a barátaim és ennyire érdekli oket az én gondom! én természetesen mindenkit meghallgatok és megértek, de ez nem kolcsonos.

2010. ápr. 30. 18:04
 8/11 anonim ***** válasza:
lehet,hogy valamilyen módon energiavámpír vagy.
2010. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ismerek energiavámpírokat, és én nem vagyok az, de úgy gondolom valahogyan mégis változtatnom kellene...
2010. máj. 2. 22:41
 10/11 anonim ***** válasza:
az energiavámpírok álltalában nem tudják magukról,hogy energiavámpírok! lehet túl sokat beszélsz,kérdezel,és ez lefáraszthatja az embereket.esetleg van valami furcsa szokásod,dolgod ami taszíthatja őket de nem merik őszintén a szemedbe mondani.vagy van vmi ellenérzés feléjük mélyen magadban amit nem hozol felszínre,de attól még benned van:az emberek sokkal több dolgot megéreznek szavak nélkül,mint gondolnád! csak tippelek,nehéz így megmondani mi lehet a probléma,mert nem ismerlek személyesen.
2010. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!