Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy ne féljek a...

Anonymus0123456789 kérdése:

Mit tegyek hogy ne féljek a sötétben? Nagyon sürgős!

Figyelt kérdés

1 hete meghalt papám, láttam őt halottan, és ez a sötétben való félelmet csak fokozta. De gondolom ez enyhülni fog, még csak tegnap temettük szegénykémet.

De én jóval ez előtt is rettenetesen féltem a sötétben. Ennek ellenére régebben még jobban aludtam teljes sötétben, minthogy a tv be lett volna kapcsolva, de egyszer láttam az interneten egy képet, hogy a szellem kiszáll a motor balesetben elhunytból. Azóta képtelen vagyok sötétben elaludni. Mit tegyek hogy ne féljek??? 14/L



2016. nov. 3. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Ne dőlj be az olyan filmtrükköknek amin az látható hogy a szellem kiszáll a halottból. Hanem vedd észre a filmen hogy amikor elkezd láthatóvá válni a szellem, hirtelen a kép is világosabb lesz, tehát ott ahol a két filmet összevágták. Vagy az általad említett film (ha egyre gondolunk), annyira silány hamisítás volt hogy a filmkockákon jól látható volt hogy a szellemet kicsit takaró ember keze is hományosabb lett, hisz jó szellem csak úgy készíthető ha egy emberi képet jól elhományosítanak. És véletlenül egy másik ember keze is belekerült.

2. Ha félsz a sötétben akkor egy elemlámpával vagy villany felkapcsolásával a saját szemeddel győződj meg róla hogy nincs ott semmi amitől félni kellene.

2016. nov. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Mellesleg szerintem az is közre játszik, hogy 2 éve meggyilkolták a nagymamámat, :( és ezért azóta rettegek bemenni az étkezőbe sötétben, mert félek hogy ott van a tettes. (ismertem sajnos, pontosan emlékszem az arcára) :(

2016. nov. 3. 08:46
 3/4 anonim válasza:
Ugyanígy voltam, ha kint vagyok zenét hallgatok, lehetőleg hangosan, ha aludni akarok akkor meg telefon fényénél, mert az nem túl világos és elalszik magától, rmélem tudtam segíteni
2016. nov. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És nem tudom hogy ez jelen esetben mennyit számít, de én is 14 vagyok, szóval lehet hogy ez így korhoz kötött meg hasonlók :D
2016. nov. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!