Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az nagyin gáz ha 16 évesen...

Az nagyin gáz ha 16 évesen még püssálatal alszok, és legjobb barátnak tekintem öt?

Figyelt kérdés

2016. nov. 5. 12:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nagyon* és 16F
2016. nov. 5. 12:09
 2/11 anonim ***** válasza:
Kissé, ilyenkor már csajjal kéne aludnod
2016. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Mindenképpen az. Ha egyszer a jövőben szeretnél boldog párkapcsolatban élni, akkor most azonnal szokj le a plüss állatokról. Neked kell magadtól lemondanod róluk. Ez pontosan olyan helyzet, mint az ujjszopás a gyerekeknél. Gondolkodj el azon, elmondanád-e az osztálytársaidnak és nem nevetnének ki emiatt. Találj emberi legjobb barátot, meglátod, sokkal jobban fogod magad érezni az ő társaságában. Még egy kérdés. Lány vagy? Nyugi, nem akarok ismerkedni, csupán kíváncsiságból kérdezem. Sok sikert kívánok a leszokáshoz!

18/L

2016. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Garpe ***** válasza:
88%

Szia :)


Egyáltalán nem probléma. Teljesen rendben van, hogy plüssálattal alszol.

DE! mint látod nem mindenki tartja elfogadhatónak, keress olyanokat akiknek ez nem problèma. Ha a helyén tudod kezelni a dolgot (tehát nem tekinted fontosabbnak az embereknél; átöleled de meg van a helye és az ideje tehát nem 0-24-ben lóg rajtad; és el tudsz aludni nélküle pusztán csak egy kicist kellemesebb vele; valamint elfogadod, hogy ilyen is vagy), teljesen rendben van.

2016. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eltudok aludni nélküle meg nem is van mindig nálam csaj azert szeretem mert kiskoromban kevés barátom volt meg mindig piszkáltak akkor mindig suli után egyböl hozzájuk bujtam és ha most megölelem akkor az jó érzés mert ezek már kb2 éves korom ota megvannak és kiskoromban sokszor is voltam korházban(műtétek vagy aszma miatt)és akkor is mindig nálam volt és amikor megölelem öket akkor mintha ujra átélném ezeket és ez valami miatt jo
2016. nov. 5. 23:19
 6/11 A kérdező kommentje:
És az első kettőnek mondom hogs vannaj haverjaim meg barátnőm is(ebben az evszakban a 3. )És barataim is vannak és páran tudnak is erröl de azt hiszik hogy csak szórakozok ezekkel és amikor nincs téma akkor ezen jót hülyéskedünk
2016. nov. 5. 23:22
 7/11 anonim válasza:
Elég gáz sajnos
2016. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Én is így vagyok vele. ;) 17/L
2016. nov. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha belegondolok, hogy 16 évesen éjszakai vagonrakásokból tartottam el magam, akkor elég gáznak érzem.
2016. nov. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
persze h gáz itt gyakorin mindenki osztályelső, már 12éves korától dolgozik és nincsenek gyengeségei... lol emberek vagyunk nincs ebben semmi...
2016. nov. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!