Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fogalmam sincs mit szeretnék...

Fogalmam sincs mit szeretnék kezdeni az életemmel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt élek a párommal, sok barátom van, egyetemre járok. Viszont nincsen hobbim, semmit sem szeretek, semmi sem érdekel. Nem akarok tanulni, nem akarok dolgozni. Ott akarom hagyni a szakomat, mert már egyáltalán nem szeretnék ezzel foglalkozni, de nem tudom pontosan hogy mit kezdjek el helyette, mivel mással sem szeretnék. Egyszerűen nem érzek sem kedvet, sem ambíciót ahhoz, hogy elkezdjek tanulni valamit. Ahhoz meg főleg nem, hogy újratanuljam azokat a dolgokat, amiket egyszer már tudtam. Energiám sincsen soha semmihez, hiába alszok eleget képtelen vagyok kipihenni magam. Szinte állandóan fizikailag is fáj a szívem az életemmel kapcsolatos bizonytalanság miatt. Naponta többször is gondolok rá, hogy legszívesebben csak meghalnék, hogy ne kelljen foglalkozni többet semmivel. De nem tehetem, mert ezzel fájdalmat okoznék a páromnak. Valamit ki kéne találom, mert ezt nem folytathatom így sokáig. Remélem tudtok adni valami tippet.

2016. nov. 9. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy, eltart a párod. Akkor alhatsz egész nap.
2016. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Szülj egy-két gyereket. Azok ellátnak tennivalókkal, célokkal, mindennel, ami az életben csak kell.
2016. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Halgass a szívedre, a megérzéseidre hogy mit szeretnél az életben. A fősuli után én is kiégtem, ezért a többiekkel ellentétben nem kezdtem el gyárban robotolni. Szerencsére a szüleimnek volt hobbiból háztáji gazdaságuk és ott tevékenykedve stabilan megéltem munkahely nélkül is. És pont arra vágytam hogy természetes életmódon élhessek, ne művilágban. Motorral bejártam Európa nagy részét. És a magam életét építettem, semmi kedvem nem volt ahhoz hogy gazdagokat tegyek méggazdagabbá a munkámmal. Európa gazdagabb országaiban láthattam azt is hogy milyen sok ember gondolkodik ugyanúgy mint én, hogy szabadok és a maguk életét építik.
2016. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ott a kulcsszavakban, a helyes válasz.


Mégpedig a második.


Amit én javaslok, válts párt, igyál, lazíts.

2016. nov. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A páromat szeretem, szóval nem tervezek váltani.:) Én is gondoltam a változásra, ezért is akarok mást tanulni, új embereket megismerni... Csak ugye azt nem tudom hogy mit. Sajnos egy gyerek nem fér bele még jó ideig, pedig én is szeretném. Nem lenne szép dolog a szüleimmel szemben, ha azt is fizetniük kéne hogy gyereket nevelek. Még a párom is tanul, tehát egy ideig nem fogunk ott tartani. Köszi azért mindenkinek a választ!
2016. nov. 12. 00:02
 6/8 anonim ***** válasza:

látszólag semmi baj nincs veled.


egyszerűen később fogsz rájönni, hogy mivel akarsz életed egy bizonyos, vagy hosszabb szakaszában dolgozni/tanulni.


A párod és te hány éves vagy?

2016. nov. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A párod nyilván nem a semmiért van veled, valamihez biztos értesz, hogy el tudtad csábítani, sőt, valamiért biztos szeret, olyan nincs, hogy valaki azért szeret, mert nem csinálsz semmit, nem értesz semmihez és kész roncs vagy. Kérdezd meg tőle, miért szeretett beléd, biztos van olyan tulajdonságod, amiből ki tudtok indulni... A fáradtságot egyébként úgy küzdheted le, ha vitaminokat szedsz, többet eszel, többet mozogsz (mondjuk válassz valami könnyű sportot, az is felébreszt) vagy segítesz a házimunkában.
2016. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, mozgásra én is gondoltam. A házimunkát 100%-ban én csinálom, azzal viszonylag sok idő el is megy. Nem is az a baj hogy semmiben nem lennék jó, hanem hogy tényleg abszolút nem érdekel semmi és nincs kedvem semmit csinálni. Amikor megismertük egymást, még nem voltam ennyire befelé forduló, rendesen tanultam, eljártam társaságba stb. (egyébként 19 vagyok, párom meg 20)
2016. nov. 20. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!