Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok, ti mit csináltok ha...

Lányok, ti mit csináltok ha egy társaságban vagytok, és ott ül az asztalnál még pár másik lány, akik sokkal jobban néznek ki nálatok?

Figyelt kérdés

Lehet így még valahogy érvényesülni? Én ilyenkor mindig nagyon elnyomva érzem magam..

Válaszolni normálisan is lehet :)


2010. ápr. 29. 16:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőim is szebbek nálam (azért én sem vagyok csúnya), de alapvetően mind viccesek, és jófejek vagyunk. Nincs abba semmi szégyen, ha mások szebbek nálad, nekem mondjuk a legszebb barátnőm azért szégyenkezik folyton, mert szebb, mint mi, és egy csomó fiúnak tetszik. Egyszerűen légy természetes, és ez lebegjen a szemed előtt:szép és jófej vagyok, akik itt mellettem szebbek külsőre, nálam 100x csúnyábbak belsőre.
2010. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, főleg neked utolsó válaszoló! :)
2010. máj. 4. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!