Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nemtudom miért de mindenre...

Zzsoltiiiii23 kérdése:

Nemtudom miért de mindenre választ akarok kapni ez normális? 23 éves vagyok és aprósagokon gondolkodom hogy miért és hogy hogyan. Ti mitgondoltok?

Figyelt kérdés

#gondolkodás #apróságokon
2016. nov. 25. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó, de mi a kérdés? Mi az az apróság?
2016. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Filozófia szak? :D
2016. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
úgyse fogsz mindenre választ kapni.
2016. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Normális és dícséretreméltó.

Olvass minél többet, nézz dokumentumfilmeket, keress rá azokra a dolgokra, amelyek érdekelnek, nézd meg azoknak az ellenkezőjét is, és lassanként kialakítod a saját véleményedet sok mindenről.

2016. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat igy elgondolkodva az h at akarom latni a dolgokat ha pl valamire nem tudom a valaszt es valaki elmondja akkor orlom magam h miert mig bele nem beszelem magamba a valaszt ami nagyon logikus ra
2016. nov. 26. 00:12
 6/10 anonim ***** válasza:

"ha pl valamire nem tudom a valaszt es valaki elmondja akkor orlom magam h miert mig bele nem beszelem magamba a valaszt ami nagyon logikus ra"


Így nem mész egyről a kettőre, ez nem így megy.

Senki válaszát ne vedd készpénznek, de a te logikád sem az.

Ne "őröld magadat", hanem nézz utána az adott válaszok helyességének.

Ma már rengeteg módja van ennek.

Nem tudom, milyen kérdéseken rágódsz, de azt is meg kell találni, akinek felteheted.

A csillagok mozgásáról ne a sarki hentessel beszélgess, a pillangók életével kapcsolatban ne a házmestert kérdezd.

2016. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ugy fogalmazok h nem eleg valamire a valasz en melyre akarok asni es nem tudom miert
2016. nov. 26. 11:31
 8/10 anonim válasza:

Úgy tűnik, rokon lelkek vagyunk, csak én 10 évvel később járok már.

Ugyanez volt a hozzáállásom nekem is.

Az egyik legérdekesbb kérdés, hogy mi a különbség köztünk és a többi ember között. Miért van az hogy mások nem akarják ilyen intenzíven megérteni a körülöttük lévő világot.

És miért van az hogy mások válaszai sosem elég kielégítőek.

Akármennyire is szeretnénk elkerülni a filozofikus válaszokat, sajnos előbb-utóbb elkerülhetetlenek.

2016. dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De hogyan szokjunk le rola mert sok jo dologban meglatom a rosszat a rafinaltsagot es ezzel szemben mar nem is erdekel pedig ha leszarnam boldogabb lennek
2016. dec. 10. 13:57
 10/10 anonim ***** válasza:
És ki mondta neked, hogy boldognak kell lenned? Gondolkozni jó, de tanulni még jobb. Légy kritikus azonban, és jól válaszd meg, hogy mi az amit olvasol, meghallgatsz (Hallgattál már hangiskönyvet? Rengeteget lehet igy tanulni olyan időkben, amiket másra nem tudsz használni, pl. utazás, takarítás, főzés, sorban állás... én kb. hetente meghallgatok egy könyvet ilyen sallang időkben...). Vigyázz, mert minden amit olvasol, meghallgatsz, az hatással lesz rád. A dokumentum filmeket inkább kerüld. A természet filmekkel együtt.
2016. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!