Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem látom semminek az...

Miért nem látom semminek az értelmét mostanában?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt kezdődött ez az egész. Nem találom semminek az értelmét, nincs motivációm, csak úgy vagyok túlélek.. Fogalmam sincs hogy mi lesz a továbbtanulással, nem tudom eldönteni mit szeretnék. Jelenleg a tanulással is hadilábon állok. Meg úgy mindennel.. És csomót agyalok hülyeségeken mint például miért pont így működik a világ ahogy, meg hogy vajon hol vagyunk és hogy mi hogyan alakult ki meg ilyenek.. Néha már a saját gondolataimtól sokallok be de egyszerűen nem tudom őket leállítani és nem tudok másra koncentrálni csak ilyen fura dolgokra. Lehet hosszú lett, bocsi. Csak már ki kellett írjam magamból mert néha már úgy érzem megbolondulok. Nem tudom mit tehetnék..
2016. dec. 5. 20:00
 1/3 anonim válasza:
Barátid? Nem tudod velük megbeszélni? Vagy egy felnőtt, akiben nagyon jól megbízol. Legeslegeslegvégső esetben egy pszichologus, ha már annyira besokallsz. Keress ilyen motivácios oldalakat. De amugy történt veled valami, akkor amikor ez elkezdődött? Valami megrázó, vagy fontos? A szüleidnek elmondod?
2016. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát. Vannak barátaim de már nem olyan a kapcsolatunk mint régen. Eléggé felszínes. Nincs egyetlen egy biztos személy sem az életemben. Igazából a szülőkkel is folyton probléma van. Úgy gondolom hogy gyerekkoromban ért egy nagy sérelem, csalódás. Azóta próbálok megfelelni de folyton csalódnom kell és kívülről is folyamatosan csalódás ér. Sokszor úgy vagyok vele hogy elfogadtam a helyzetet. De néha nem látom a kiutat. És akkor csak úgy vagyok és semmi életkedvem
2016. dec. 5. 21:52
 3/3 anonim válasza:
Ne próbálj megfelelni másoknak! Légy önmagad!... :)
2016. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!