Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mostanában nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mostanában nem akarja semminek a felét kifizetni. Mi ütött belé?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, mióta fél éve összeköltöztünk, nem akar fizetni szinte semmit. Régen ha elmentünk valahova felesbe fizettük vagy megbeszéltük hogy egyszer én, egyszer te. Most már a bevásárlást is én fizetem, a többiről nem is beszélve.


Butikban dolgozik, pénzt keres, hitele nincs semmi, szüleinek nem küld pénzt.


Beszéltem már vele erről és közölte, hogy fizeti a lakbér és a rezsi felét és nekem lovagiasabbnak kéne lennem, fizetnem kéne az éttermeket, mozit mert úgy illik.


Régen nem volt ilyen, de mióta "gazdagabb barátnői" vannak akiket eltart a pasijuk és fizet mindent, azóta elvárja hogy én mint középvezető biztosítsak mindent mint az említett adóelkerülő bűnöző "urak" (nem tudom biztosan miben utaznak, de nem terem a fán új 7-es BMW meg Porsche).


2014. máj. 27. 12:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
64%
Dobd ki.
2014. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%
Hát igen. Rájött, hogy a pénz automata nem a banki atm, hanem a pasi. Ennyi. Elkapta a r*banc kórt. Sajnálom, szép kapcsolat volt.
2014. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
80%
Mond el neki hogy nem esik jól, hogy amiatt hogy a barátnői ilyenek neki nem kell ezt csinálnia. Egyszerűen beszéld meg vele, hogy nem várhatja el hogy mindent te fizess.
2014. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
78%
Tudod milyen az igazi nő és a r*banc között? Akinek 4 gyereke van, egyedül neveli őket, és még így sem fogad el egy ingyen kávét se senkitől.
2014. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer mondd el neki értelmesen! Ha nem hat rá, akkor ennek annyi, túl sok örömöd már nem lenne vele a későbbiekben.
2014. máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Nisa válasza:
88%
Nem is értem...Számomra magától értetődő,hogy ha együtt lakunk MINDEN feleződik,illetve közös kasszán vagyunk.Beszélgess vele a dologról,ha normális be fogja látni hogy igazad van.Ha nem az,nincs mit vesztened...
2014. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
88%

#3:


Ehhez már késő. A kár már megtörtént és visszafordíthatatlan. Ha egy csaj eldönti, hogy ez neki márpedig JÁR, akkor csinálhatsz akármit ez nem fog változni. Vagy megadod neki amit akar, vagy el fog hagyni jó esetben, rossz esetben folyamat a szemedre fogja vetni ezt, ami szép lassan megmérgezi a kapcsolatot és még meg is fog csalni a tetejébe.

2014. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos tipikus történet.Azok a kedves "Barátnök".....

Így szokot ez menni. A szomszéd nő, a barátnő mindig megy nyaralni stb.stb. én miért nem...stb.


Legközelebb figyelj oda jobban kikkel barátkozik a párod.

Nagyon nem mindegy!

2014. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
82%
Ez a pénzről szól, semmi másról.
2014. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
77%

Havi egy étterem, havi 1 mozi, és fizesd te, ettől nem mész csődbe. Ha enni akar, akkor megeshet, hogy nem lesz otthon semmi. Vegyél magadnak ezt azt, aztán vegyen ő is magának ezt azt, úgyis rákényszerül, hogy ő is lemenjen a boltba vásárolni.

Szét fogtok egyébként menni. Neki is gazdag pasi kell már, csak amíg nem találja meg az ideálisat, addig még ellakik nálad.

2014. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!