Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek feladjam vagy...

Szerintetek feladjam vagy folytassam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy vannak dolgok, amiket szívesen kutatok, de rendszeresen nem értem őket meg sokszor egymásnak ellentmondó információkat találok. Két hónap múlva lesz egy éve, hogy ezeket nézegetem, de alig tanultam valamit, mármint ahogy én látom. Mindig van valami, amit nem értek, és nagyon közel állok ahhoz, hogy feladjam, pedig az a vágyam, hogy minél többet tudjak ezekről... de most azt gondolom, lehet, jobb lenne feladni... mit gondoltok, folytassam az ezekkel való foglalkozást vagy sem?
2016. dec. 9. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Folytasd, csak lehet hogy nem artana elotte alapveto kepzettseget szerezni.


Hiaba erdekel nagyon mondjuk a mikroelektronika, ha nem erted az elektromossagot vagy hiaba erdekel a biologia, ha kozben a kemiahoz teljesen zokni vagy.

2016. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A történelmet akarod érteni? Az emberi viselkedést?
2016. dec. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a háborúkat, de nem igaz, hogy mindig megtalálod a kérdéseimet...
2016. dec. 10. 08:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Hiányosaz ismereted.

Melyik részét nem érted?

2016. dec. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már mondtam, hogy mindegyik részben van olyan dolog, amit nem értek.
2016. dec. 10. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!