Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék hogy végre...

Mit tehetnék hogy végre kiláballjak a depresszióból?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és kb. másfél hónapja úgy érzem hogy nincs értelme az életemnek, hogy nincs jövőm. Néha csak úgy elkap a sírás, mostanában egyre többször. Egyre többször gondolok arra, hogy öngyilkos legyek, mind lelkileg és testileg is drasztikusan legyengültem, nemhogy focieddzésre nincs sem erőm és kedvem elmenni, hanem még az iskoláig elsétálni is kihívást jelent. Anyukám reggeltől estig dolgozik, így nincs igazán társaságom csak a macskám. Sem a barátaim sem pedig az egész világ nem érdekel.

Próbáltam a netem olvasgatni hogy hohy tudnék magamon segíteni, de amikor elkezdem olvasni akkor valahogy mindíg elkezd a sírás kerülgetni, ezért be kell hogy fejezzem. Nincs étvágyam, 9 kilót fogytam másfél hónap alatt, és semmmilyen pozitív dologra nem tudok gondolni, ha pedig megpróbálok akkor valahogy ez az örökké tartó szomorúság a háttérbe szorítja.

Valaki tudna segíteni?



2016. dec. 11. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérd meg anyukádat, hogy keressen neked valami jó pszichológust.
2016. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!