Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék a depresszióm...

Mit tehetnék a depresszióm ellen? 20/L

Figyelt kérdés
Teljesen egyedül vagyok, tiszta kilátástalan az egész életem. Itthon folyamatosan csak piszkálnak, barátaim csak akkor keresnek, ha szükségük van a segítségemre, ha meg nekem lenne rájuk szükségem, akkor le vagyok ejtve. Nem tudom, mit ronthattam el, pedig én mindig mindenkivel segítőkész, kedves és önzetlen vagyok. Nincs senkim, akivel beszélhetnék, állandóan csak a sírás fojtogat és úgy érzem, nem bírom már tovább.:( Már a gép meg a tévé sem köt le, amúgy sem az a kocka típus vagyok. Szeretnék végre kimozdulni, de nincs kivel, egyedül meg képtelen lennék rá. :/
2014. okt. 28. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Ne akarj kimozdulni, nagyon hideg van odakint.
2014. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2014. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Debreceni vagyok.
2014. okt. 28. 19:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez az év elég brutális volt velem, tudom mit érezhetsz.

Csinálj valami hasznosat, próbáld elterelni a gondolataidat. Nekem a sportolás segített rengeteget.

20/f

2014. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Mindenesetre ne add fel! :) esetleg jógázz (test és lélek egyensúly).. Amúgy meg nehéz a jóga, tapasztalat! ;) :) de legalább leköt! Meg mantrázz! Állítólag jó! :)



Lelkesítő (nekem segít): m.youtube.com/watch?v=gl_vsL5nrvg

2014. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bírj ki két évet és költözz le Balatonra. :)

Én is oda költözök.

A Balaton megnyugtat, meg ott leszek én is.

2014. okt. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kezdj bele a Csillagkapu sorozatba. Egy darabig eltart, unatkozni meg nem fogsz. Biztos van mit csinálnod. Munka/Suli.Ha élőben nem is megy, vagy nem mennek el sehova így veled, próbálj meg ismerkedni neten. Számtalan ilyen oldal van.
2014. okt. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7: a Csillagkapu után meg ott a Star Trek. 726 rész az összes sorozatot + az animációs sorozatot együttvéve. :D Azzal pár hónapig ki lehet húzni. ;-)


Viccet félretéve: a depresszió kemény dolog, és általában nem rajtunk múlik, hogy depressziósak leszünk-e vagy sem. MEg ne csak magadban keresd a hibát, van, hogy az ember tényleg s**ggfejekkel van körülvéve.


Első körben a legjobb az lenne, ha találnál valami elfoglaltságot, amit élvezel, és ami le tud kötni.

2014. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A felhasználó ***** válasza:
És még ott van az Atlantisz meg az Univerzum is.
2014. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!