Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy leküzdjem...

Mit tegyek, hogy leküzdjem magamban a rasszizmust?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, mintha a Hősök terén aludtam volna birkózó szőnyegen és a nevem Rambo Hercules lenne.. Na most ez már csak azért sem előnyös, mert már az utcán végig menve alig tudom vissza fogni önmagam... A választások sem voltak rám túl jó hatással, szinte már idegnyugtatót kell szednem..

Félek egyszer elpattan a cérna, nem tudom vissza fogni magam és megölnek!

Anyám már így is tiszta ideg, félt, hogy a nagy szám miatt soha többet nem lát viszont vagy épp felismerhetetlenségig összevernek!

L/16


2010. máj. 2. 20:20
1 2
 1/14 anonim válasza:
a rasszizmust tudod hogy lehet legegyszerűbben kiölni magadból? tanulással. tanulj minél többet, olvass könyveket, járj egyetemre. nem kioktatás, ez saját tapasztalat, a saját utam
2010. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A rasszizmus egy gusztustalan,szánalmas dolog!Azonnal tegyél le erről és fogd fel,hogy mindenki magyar,aki Magyarországon él!Ezt vésd abba a csökevényes eszedbe!
2010. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
2.-nak: a legrosszabb módszert választottad igazad bizonyítására. ne legyünk közönségesek és lenézőek
2010. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát, hallod én megértelek...

Az osztályomba jár egy cigány srác, de én olyan gusztustalannak tartom... basszus már enni se tudok vele egy teremben egyszerűen hányingerem van tőle, meg bennem van az az undor... mondjuk lehet "csak" azért mert nemrég még olyan szaga volt..., csak a tanárok szóvá tették,aztán elmúlt a szag is! Ha hozzáér a tankönyvemhez megyek a csaphoz lemosni.... de ez most nagyon hirtelen jött ki rajtam, nem tudom miért... : S

15/L

2010. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ez mind szép és jó, de csak az 1. válaszolótól kaptam választ a kérdésemre!!!

Kedves 2. válaszoló, fogjam fel, de hogy amikor tudom, hogy nem ide való és még a szart is kilopja alólam?!

Én tényleg megszeretnék változni, vagyis nem, rosszul fogalmazok, csak leszeretném csitítani magamban ezt a túlbuzgó kuruc vért.. Máshogy már fogalmazni sem tudok..

2010. máj. 2. 21:09
 6/14 anonim ***** válasza:

20:46

Miért,neked olyan jóillatod van?Képzelem...Ez már beteges,ne is haragudj!

2010. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha már ezt a kérdést így feltetted, te csak egy kis,kis álrasszista vagy -.- :O
2010. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"túlbuzgó kuruc vért"

Azt hiszed ettől leszel magyar?...

2010. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én egy szóval nem mondtam, hogy magyar akarok lenni, szerintem takarodjatok innen! Ha nektek ennyire csökönyös és primitív felfogásotok van, hogy én evvel a problémával küzdök és igenis nagy probléma, DE hozzátok csak annyi jut el, hogy megpróbálok nagy lenni, mégis mivel?! Ki Printscreenezem, hogy na ezt én írtam ki és elkezdek arcoskodni mindenki előtt?! Vagy mi a banános turmix???? Nagyon téves úton jártok barátaim!! Ha meg nem tudtok egy épeszű, logikailag véghezvihető választ adni, akkor lapozzatok tovább és ne koptassátok az ujjatokat, mert még a végén elfogy és az én idegeimet se húzzátok!


Amúgy meg én nem avval vagyok elfoglalva, hogy ki itt a magyar, és hogy én ki vagyok itt, csak éppen van egy határ, amit minden egyes pillanatban átlépnek egy már így is eléggé lengén szabott határt!

2010. máj. 2. 21:42
 10/14 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy különb vagy, mint ők!

Elviselnéd, hogy ilyen élősködő patkányok miatt fekszel félholtan egy kórházban?

Utálod őket, igaz?

Gondolj édesanyádra, akit viszont szeretsz! Biztos teljesen összetörne, ha veled valami történne.

Ezek a senkik pedig attól boldogok, ha valakibe beleköthetnek, és megverhetik.

Tehát gondold végig, hogy mi az ésszerűbb!

Bánatot okozni annak, akit szeretsz, és akinek te vagy a mindene, vagy örömet azoknak, akiket utálsz, és akiknek mindegy az is, ha félholtra vernek.

2010. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!