Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy leküzdjem a...

Mit tegyek, hogy leküzdjem a gátlásaimat?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen nyílok meg emberek előtt.Régen sokszor "bántottak" legfőképp szóval,és suliba is mindig egyedül voltam.Azóta lett egy nagyon jó barátnőm,akinek sok hónap után szerencsére sikerült azt hiszem teljesen megnyílnom.De ha az ő baráti körébe vagyok,vagy az enyémbe, és beszélgetünk,egyszerűen nem merek megszólalni.Mert mindig az jár a fejembe,hogy úgyse kíváncsi rám senki, vagy csak hülyeséget mondanék.Ez már nagyon zavaró számomra, és bármennyire szeretném ezt leküzdeni,nem bírom.Próbálok többet beszélni emberekkel,de annyira zavarba vagyok,hogy szinte elájulok az idegességtől.Mivel tudnám ezt legyőzni?
2009. ápr. 20. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak bizalommal magad és mások iránt! Nem írod fiú vagy-e, vagy lány. Ha tudnám, esetleg testhezállóbb tanácsot tudnék adni. Azért megpróbálom. Ha a legjobb barátnőddel vagy egy társaságban és úgy érzed, szólnod kéne, kockáztasd meg! Mondd azt, hogy szeretnél hozzászólni, ha kiváncsiak rá. Szerintem figyelni fognak rád. Gondolj ekkor arra, hogy te is egy vagy a társaságból, nem kevesebb és nem több, mint a többiek és neked is lehet hasznos véleményed
2009. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A techika ördöge közbeszólt és nem tudtam befejezni. /17.17-es vagyok/ Szóval: próbáld ki a következőt is. Állj a tükör elé és beszélgess magaddal. Kérdezz és válaszolj magadnak. Tudatosítsd magadban, hogy nem vagy kevesebb másnál, nem beszélsz ostobaságokat se. Ebben a világban fokozottan igaz, hogy gyáva embernek nincs hazája. Hajrá!!!
2009. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!