Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aazt szeretném csak kérdezni...

Aazt szeretném csak kérdezni hogy mi lenne a helyes döntés? Eldobni mindent ami szerintem a legkönnyebb vagy valami más?

Figyelt kérdés
Annyira kilátástalannak érzem a helyzetem, a párom elhagyott annyi minden után amiken keresztül mnetünk. Az életemnek nincs már értelme, már régen is sokszor próbálkoztam öngyilkossággal és lassan úgy érzem hogy megint ott tartok, már nem bírok így élni, már nincs értelme miért küzdenem.
2016. dec. 25. 10:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt ne mond, hogy NŐ létedre TE dolgoztál egy férfi helyett!! Erre a hülyéje nem hogy örülne, de még el is hagy, rád hivatkozva... Hát ez hülye. Vagy változzon meg minél előbb, vagy éljen élete végéig barátnő nélkül.
2016. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, miatta ne aggódj, mert valószínűleg megtalálta az utódodat, aki eltartja.

Lépj tovább, az eddigiektől csak jobb jöhet!

2016. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hát végülis mindig ezt csinálta , mindig a nő dolgozott
2016. dec. 27. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!