Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak holnap, nagyon...

Mit csináljak holnap, nagyon félek?! (olvass tovább)

Figyelt kérdés

Holnap 2 barátommal meglátogatjuk a régi sulinkban, a régi tanárunkat. És igazából, azt sem tudom, hogy mit fogunk mi ott csinálni. Megállunk, és beszélgetünk 10 p-et, szünetbe? Ha csináltatok már ilyet, lécci leírnátok. És még az, hogy engem a volt osztályom rühell. De olyan mértékűleg, hogy leprásként kezelnek (6osztályosba mentem, és azt mondják, hogy r.ibancos lettem, pedig nem ismerek nálam lazább lányt az osztályból, aki magasról sz.arik a divatra)

és gondolom hogy fognak majd rámnézni. Na ettől parázok. Segítsetek!!!


2010. máj. 3. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
ha tényleg ennek tartanak akkor valójában is ilyen vagy??? lehet, hogy akad egy-két ember akikkel jól megvoltál, hozzájuk menj oda először... a többiek meg ne érdekeljenek...az az ő véleményük... de nyugodtan elgondolkodhatsz rajta, hogy miket mondtak...talán segít...
2010. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezért félsz ? S akkor minek mész ? Tudom miről beszélsz, de nem értelek. Különben is, hogyha ennyire utálnak akkor gondolom te sem vagy szerelmes beléjük. Akkor meg minek ?


Na m1, mindenesetre egy jól bevált techinka az az, hogy megpróbálsz másképp viselkedni, komolyabban, határozottabban, lazábban és okosabban. Ilyenkor, miután szétvált egy osztály, általában mindenki elhiszi a másikról, hogy változott. Mi is sokszor beszéljük a régi osztályunk egy részét és majdnem mindenkiről azzal kezdjük, hogy " ez mintha meglenne változna "

Na erről szól az egész. Eltelt egy jókis idő, ők is nőttek, te is nőttél. Emellett el sem tudod képzelni mennyire megtudod játszani magad egy ilyen osztálylátogatáson.A múltkor is jött az egyik volt osztálytárs a sulinkban, beszélgettünk s minden, s másnap mondja az egyik jelenlegi osztálytársam, hogy " ez jól megváltozott " s kérdem milyen értelemben s mondja " hát mintha megjött volna az esze "


Persze én ezt jóváhagytam, mégha tudtam is magamban, hogy ugyanaz a fickó maradt, de mondjuk ez azért volt, mert én jobban ismertem a csávót. Mindenesetre, ha te nem tartottad velük a kapcsolatot akkor valószinű, hogy könnyen kitudod játszani őket. De csak akkor, ha megpróbálod. Mert ha ugyanaz maradtál valólyában akkor nem nagyon fog menni

2010. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!