Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mitcsinálnak egy...

Szlakai kérdése:

Szerintetek mitcsinálnak egy olyn "kisgyerekkel" (tizenéves fiatallal), aki érvágással a korházba kerül?

Figyelt kérdés
Ez most nem rám vonatkozik. De mindig is érdekelt, hogy vajon mivan azokkal akik bekerülnek így a korházba. Anya azt mondta nekem hogy miutan ellátták a sebeket egyenesen viszik a gyermek pszhihiátriára. Vagyis ez akkor volt amikor én is vágdostam magam:/ na de mind1.. A minap olvastam egy hozzászólást az Instagrammon egy depis képhez. Ahol a lány azt írta , hogy harmadszorra volt korházba érvágással. Azért csodálkoztam rajta:/ vagy 12 éves lány lehetett..Na de mind1 nem értem akkor miért nem segítettek rajta már legelőször. Miert kellett még 2-szer elkövetni azt a hibát, hogy kárt tegyen magába. (köszi , hogy elolvastad. A saját véleményedre vagyok kíváncsi, bátran írd azt amit gondolsz. BOCSI A HELYESÍRÁSOM MIATT!!)😔😔

#Kórház. Érvágás.Depi.Gyermek Pszihiátria.
2017. jan. 1. 22:46
 1/1 anonim válasza:
100%
Abban az esetben ha valakit úgy ítélnek meg hogy veszélyt jelent saját magára vagy a környezetére akkor pszihiátriára kerül és egy gyógyszeres kezelést kap emellett terápiás beszélgetéseken vesz részt. Ez elméletileg a "segítség" hogy meggyógyuljon habár egy ilyen helyre bekerülni elég traumatikus élmény főleg olyan labilis embereknél akik már érvágással próbálkoztak. A gyógyszerek különbözőek lehetnek.. nekem akkoriban amikor hasonló történt velem és bevittek a kórházba 2 féle gyógyszert írtak. Az egyik a hangulatomon javított a másik pedig elnyomott és borzalmasan elálmosított.. szerintem mai napig nincs olyan megoldás ezekre amik tényleg hatásosak csak próbálkozások így nem csoda hogy újra és újra visszakerülnek.Habár lehet van olyan akinek ez segít de személy szerint nekem csak rontott az akkori helyzetemen és mindent teljesen egyedül kellett megoldanom. Remélem segített. :) ha van még kérdésed írhatsz privátban.
2017. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!