Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért történik ez? Valahogy...

Miért történik ez? Valahogy semmi sem jön össze.

Figyelt kérdés

Valahogy úgy érzem, hogy engem senki sem becsül meg

. Eddigi életem során mindig akadályokba ütközöm és nem tudok kiteljesedni. Mindig csak küzdök...szinte mindenért és soha semmi sem jön össze. Már egy ideje táncolok. Állítólag nagyon ügyes vagyok, a csoport legjobbja, tegnap viszont egy másik lány került a versenycsoportba(amit egyszerűen nem értek) nagyon sokat fejlődtem mert én akartam a legjobb lenni(nem vagyok ilyen nagyképű csak kétségbe vagyok esve) és mégsem én lettem "kiválasztva". Másik eset: nem volt még barátom de most felbukkant egy srac. Nagyon bejön és sokat beszélgetünk. Eddig azt hittem ebből lehet valami, de tegnap elmondta legjobb baratnőm, hogy már régota beszélgetnek és valószínű, hogy tetszenek egymasnak. Egyszerűen egy senkinek érzem magam. Mintha senki sem venne észre. A kérdésem az lenne, hogy mit tegyek hogy csak szimplán boldog legyek? Köszönöm, hogy végigolvastad:)



2017. jan. 3. 19:22
 1/1 WhiteS válasza:
Fogadd el magad úgy, ahogy vagy! Minidig van egy jobb és ez nem azt jelenti, hogy te rossz vagy, hanem fejlődni kell, mert mindig van hova. Tökéletességre ne hajts mert olyan nem ltezik. A barátnődnek meg mond el, hogy neked is tetszik a srác ne rejtegesd az érzelmeidet, ha meg a barátnőddel nem tudjátok megbeszélni akkor az nem is igazi barátság. Srác meg van ezer meg egy...
2017. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!