Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs semmilyen életcélom,...

Nincs semmilyen életcélom, semmi nem tesz boldoggá és valahogy közömbös vagyok mindenre ami körülöttem történik. Hogy lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Rendkívül zavar, hogy ilyen vagyok, de azt vettem észre, hogy ha tudatosan próbálok tenni ellene, pl társaságba járok, úgy teszek mintha beszédes lennék csak frusztráltabb leszek és nem segít. Barátaim lehetnének, de képtelen vagyok kapcsolatot tartani, mert egyszerűen nincs kedvem foglalkozni senkivel. ( Holott néha elég magányos vagyok )

Kívülről ezt persze senki nem látja rajtam. Büszke vagyok, adok magamra, jövőre végzek az egyetemmel, de azt is úgy érzem, hogy feleslegesen, mert művész diplomával sehol nem lehet munkát találni itt Mo-n, mert rengeteg a tehetséges ember és nem is biztos, hogy ezt akarom még csinálni. Ráadásul úgy érzem, hogy felesleges bármibe is belekezdenem, mert úgy is történne velem valami, mire kiteljesedhetnék.


2015. dec. 28. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt amit épp tenni akarsz. Ennyi, nem kell túlbonyolítani. És persze ne szerepet játssz mások előtt sem, csak add önmagad, mindegy milyen vagy.
2015. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el az országból. Gondolkozz korábban mi tett boldoggá?
2015. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugggyan ilyen vagyok. Változnék én is szívesen. :(
2015. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

komfort zónából kilépés.

pl a bunyó által,vagyis lemehetnél egy boxedzésre.

de ha nem hiszed hogy hatásos nézd meg a harcosok klubja c filmet,ott is használt az életunt főhősnek.

2015. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni, hogy lány vagyok :DD Bunyó nálam nem opció a feszkó levezetésére, de egyébként köszi a válaszokat :D
2015. dec. 29. 01:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is. Nincs erőm semmihez.

Semmi nem motivál.

2015. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is.

Bár elkezdtem sportolni,sokat nem segített.

Úgyhohy olvasni és könyvet írni szoktam, mert ez boldoggá tesz:D

Tedd azt, ami boldoggá tesz, ennyi az egész:)

2015. dec. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!