Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok megelégedni...

Miért nem tudok megelégedni semmivel?

Figyelt kérdés

Készítek valamit (legyen szó most pl.egy rajzról) ,de soha nem vagyok vele megelégedve.Általában be se fejezem,mert már a felénél kiakadok,hogy mennyire nem szép stb.Mindig kudarcot vallok,semmi sikerélményem nincsen.

Egyszerűen miért nem vagyok képes megelégedni azokkal a dolgokkal,amiket én alkottam?


2017. jan. 5. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem fogadod el, hogy a fantáziádnak korlátot szab a tudásod, tested, ügyességed, az elérhető technikák(rajzlap ceruza).


Van olyan ember aki tud pálcika embert rajzolni, és van aki egy pálcika kéz hosszán kiakad, és radírozni kezd. Ha a radír maszatol kidobja az egész lapot.

2017. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na igen.Én az utóbbi vagyok,aki kiakad a pálcika kéz hosszán,és radírozni kezdek


Néha viszont nagyon is jól megy.Ha úgy érzem,hogy pl. rajzolni kell,akkor teljesen jól meg tudom csinálni,és még tetszik is.Viszont ha csak úgy fogok neki,hogy most hmm rajzolni akarok,akkor soha nem sikerül.

2017. jan. 5. 16:23
 3/4 anonim válasza:
Az iskolai tanórákon nagyon szép és ötletdús rajzokat lehet csinálni.😂
2017. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valamibe belekezdesz de félbehagynád, akkor gondold azt át alaposan, hogy vajon miért is kezted el?
2017. jan. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!