Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lehet az, hogy nem...

Miért lehet az, hogy nem fogalmazódik meg bennem semmilyen kérdés semmivel kapcsolatban, és nincs semmire szükségem?

Figyelt kérdés

Tehát ha gazdag lennék, és elgondolkoznék mit vegyek, nem tudom mit kellene. Egyszerűen nincs szükségem semmire, senkire. És nincs meg mindenem! Dolgozok, és van pénzem.


Nincsenek barátaim, senki nem ismer, de nem is hiányzik.

Ugyanakkor bárkivel közvetlen vagyok, aggodalom nélkül kimondom amit a szívem diktál. Soha nem bánok meg semmit. Meg olyat sem hogy mi lett volna ha....



2012. nov. 8. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:

egyrészt szerintem ez egy szerencsés lelki állapot, ha jó a hangulatod, annak ellenére, hogy nem úgy élsz mint mások. mert mások elvárása el tudja ám rontani az ember kedvét.


másrészt lehet pont azért nincsenek kérdéseid, mert nem merülsz el dolgokban.


ha pl lenne egy barátod, akkor egy csomó dolgon kellene gondolkodnod egyből. hogy vajon mit gondol rólad, vajon miért nem tudod rávenni valamire, amit együtt szeretnél csinálni stb. vajon hogy kellene úgy kommunikálni, hogy ez a barátság elmélyüljön és ne elhaljon szép lassan. párkapcsolatban ez még inkább.


meg ha mondjuk elkezdenél valami újat. akkor ott egyből egy csomó kis rész probléma, rész kérdés lenne. ha mondjuk elkezdenél tanulni valamit. mondjuk valami küzdősportot, vagy valami tudományt, akkor ott egyből egy halom fortélyt kellene elsajátítanod. egy csomó dolgot nem tudnál nem értenél.

2012. nov. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elhárító mechanizmusok (elfojtások, tagadások...). Nem éled meg az érzéseket. Pszichológus!
2012. nov. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!