Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Vágjak vissza v...

Mit tegyek? Vágjak vissza v hagyjam annyiban?

Figyelt kérdés

A legjobb haverom (mostanra már csak a volt legjobb haverom) hazudozott, pletykált rólam...konkrét összeesküvéseket szőtt a hátam mögött(vkivel elhitetett vmit, h aztán engem vegyeneke elő...csak nem jött neki össze)...pusztán irigységből...mivel jobb vagyok nála...irigy a sikereimre,a barátaimra,az életemre,a külsőmre, de még az életstílusomra is...együtt nőttünk fel és 8. oszt.-ig eléggé kis szerencsétlen voltam(nem sportoltam,sovány, gyenge voltam, nem adtam az öltözködésre,nem jártam össze-vissza szórakozni stb)...aztán elmentem máshová tanulni(már 3 éve vok ott) és ekkor nagyon megváltoztam...talán a környezet és az új haverok...nem tom...mind1...eléggé kedvelnek a lányok, jófej vok, az emberek többsége kedveli a társaságom, a legtöbb bulit én szervezem, elég edzett vagyok, szabadon élek...kevés gátlással, nem adok mások véleményére...mint ő(ez öntelten hangzik, de igaz...nem vok beképzelt, mivel voltam már nulla alatt is...és tudom, h milyen...nem szállok el magamtól)....szóval mindíg ültünk, témázgattunk...elmeséltük egymásnak, h mi történt stb...velem meg kicsit extrémebb dolgok történtek, mint vele...mikor ketten mentünk vhova, akk én voltam a figyelem középpontaj, mindenki velem dumált,még a favicceimen is röhögtek...aztán ez a srác is elkezdett edzeni...5 hét és abbahagyta,mert szerinte az nem ér semmit és én is vmit szedek(holott én 2 évig csináltam)....minden héten más volt a frizurája, h jobban nézzen ki, mint én....szóval állandóan versengett...mikor rájött, h nem ér fel odáig, h lenyomjon(bár a barátok nem csinálnak ilyet...:((( )...akk undorító hazug pletykákat terjesztett rólam, magáról dicshimnuszokat zengett...lassan elérte, h egyre több ember néz engem idiótának...az igazi barátaim tudják, h nem igaz, de azért szar, h neki...a (volt)legjobb haveromnak köszönhetően nagyon sokan lenéznek......

dióhéjban annyi, h irigységből hazudott,pletykált, mindenkit felhasznált, h engem...úgymond lejárasso...h ne lássák, h jobb vagyok nála...holott soha nem akartam jobb lenni nála...elegem volt a hülyegyerek életmódból és meg akartam változni...jobban sikerült, mint vártam...

Aztán még ezek ütán is képes volt a szemembe vigyorogni és jópofizni...pld(ez régebben,mikor jóban voltunk,de már akk is piszkálta a csőrét, h nem ő a jobb)...mondtam,h "képzeld, 1 tök jó csaj odajött hozzám és elkérte a számom"...nem mintha nagy story lenne, de azért lemondtam...mondtam, h SMS-t is írt meg minden...aztán pár nap múlva elkérte a tel.-om pár pillanatra...megjegyezte a számot és felhívta a lányt, h igaz e....mert ennek a srácnak az a mániája, h én csak kitalálom, mert velem ilyen nem lehet...aki nyomi volt az az is marad...stb...mikor a saját szemével tapasztalja, h odajönnek hozzám a lányismerőseim köszönni, így bandástól, akk sem hisz a szemének, v a nagy egyszerűen hirtelen lelép a tömegben...aztán hívom, de nem veszi fel...most már szinte nem is beszélünk...

Volt pofája azt mondani, h ha nem dicsekednék annyit(holott soha nem dicsekszek...én is meghallagattam őt...és büszke voltam, h siker volt...komolyan)...akk esetleg megbocsájtana...mert, h őt ezek nem érdeklik, minek mondom el neki?!+ a közös haverunk azt mondta, h jó lenne, ha kibékülnénk, ne mondjak előtte ilyet, mert rosszul esik neki, bocsássak meg neki(holott bocsánatot sem kért)...mondom:"mondjam azt, amit hallani akar...esetleg el képes viselni?"..."hát miért ne...ennyit nem megér, h kibéküljetek?"...Hát akk ez már nem barátság lenne!Az anyjának is elmondja ezeket, az meg bíztatja, h jajj kisfiam, az bolond, te sokkal normálisabb vagy, nem viselkedsz úgy, mint ő(azaz, h vki azt mondja neki, h béna a hajad, levágatja...én nem adok ennyire mások véleményére+eléggé közvetlen vagyok.....na ezért vok én bolond...)

A kérdésem az...vágjak vissza neki?Le tudnám állítani,de ahoz nekem is ravaszkodnom kéne egy picit...nem akarok olyan lenni, mint ő...állítsam le v ne?Tudok róla egy pár érdekes dolgot...amiket még az anyja sem tud...Vagy egyáltalán van vmi ötletetek, h hogyan állítsam le\mit tegyek vele?


2010. máj. 5. 00:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
már bocs, de ezt senki nem fogja elolvasni
2010. máj. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elég gonosz dolog volt tőle ilyeneket csinálni, nem is igaz barát az, aki ilyet tesz. Szerintem ne vágj vissza sehogyse, mert azzal csak az ő szintjére süllyedsz le. Hagyjad békén, ne foglalkozz vele, akkor majd magától is leáll. És talán arra is rájön, hogy elvesztett egy barátot.
2010. máj. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sztem is...de én őt ismerem és nem áll le...hidd el...nem fogja megunni...és most úgy tesz, mint ha ő haragudna...a multkor is találkoztunk...próbált össze-vissza hazudozni(egy közös haverunknak), h mennyire menő dolgokat csinál...aztán belekavarodott és pár okos kérdéssel úgy felhúztam, h füstölt....pld hívta a haverunkat vmi bárba a haverjaival...erre az nem akart menni...aztán mondta, h mennyen már, mert nincs kedve otthon tunyulni....én meg kérdem, h hát nem azt mondtad, h várnak a haverjaid....erre a válasz mérgesen :"semmi közöd hozzá"!!!!Mostmár azért mérges, mert nem hagyom, h szemétkedjen velem....az ilyen sztem nem ember...

Am tényleg bocs a mininovelláért, de ezt rövidebben nem nagyon tudtam volna érthetően megfogalmazni...

2010. máj. 5. 10:06
 4/13 anonim ***** válasza:

szard le. de télleg:D

irigykedik.

és ne vágj vissza mer azzal télleg az ő szintjére süllyednél. kezeld lazán a dolgot. beszolhatsz neki de ne kürtölj rola semmi pletykát vagy iesmi.. :) 16l

2010. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem,nem...soha nem pletykélkodnék....a multkor összefutottunk, ott volt egy közös haverunk, ez az irígy farok próbált lejáratni előtte, beszólogatni....aztán szép lazán pár elmés poénnal lenyomtam....aztán meg úgy bepipult, h gondolkodni sem tudott....pld...mondta, h azt mondta neki a fociedző, h ha játszik, és valaki nem rúgja jól a labdát v vmi, akk ne káromkodjon, hanem maradjon higgadt...***milyen büszkén mondta...mintha büszkeség lenne, h ha ideges, akk nem tud gondolkodni***...én meg mondom...."ugye,ugye...csak 1 hónapja jársz, de már is tudja mindenki, h baj van az idegi állapotoddal...magadon uarlkodj, az nehezebb mint másokon...habár te mindíg a könnyebb utat választod"...itt kitértem a pletyikre, meg h nem képes magát fejleszteni, csak másokat rombolni....akk annyira bepipult, h le is lépett...am csak azért hozta fel a focis témát, h dicsekedjen, h nem csak én, hanem ő is sportol...hozzátettem ugyan, h a kick box és a foci között van egy "pici" különbség :))) ekkor mégjobban bepipult :))
2010. máj. 6. 10:09
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem:

1. titkon homoszexuális,és szégyenli,ezért inkább betesz neked,minthogy kiderüljenek az érzelmei!

2.tényleg egy kis gennyláda,és tudod: "okos enged,szamár szenved!"Légy te az okosabb,és próbáld őt elfelejteni...sajnos én is már sok barátomat,barátnőmet elvesztettem inkább,minthogy "versengjek velük" és kihasználjanak...:( 23n.

2010. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jah én is észrevettem h mindent részletesen elmesélsz de egyáltalán nem baj.én nagyon dühös lennék(tudom mert hasonló helyzetbe vagyok...sajnos)és többször dühönben mondom is h ezt még visszakapja de valahogy soha nem sikerül megvalósítani :)túl jószívű vagyok ahhoz h a másiknak keresztbe tegyek meg (így van)csak lesüllyednék a szintjére.ugyhogy szerintem ne vágj vissza neki.de az ügyes h felhúzod az agyát:)nekem az egyik barátnőmmel van igy.kb.3 éven keresztül kihasznált és elérte a célját rajtam keresztül persze,aztán igy elegem lett ,állandóan vitatkoztunk naponta többször sikerült a legkisebb apróságon is.:)de mostmár megtanultam kezelni a helyzetet nem engedem h fölidegesítse.ennyi.ezzel szemben őt állandóan felhúzom...ált. nem direkt csak néha:)na jó hosszú lett mind1...am nem muszáj ám elolvasni:)
2010. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de...tudok tömöríteni :))) ...megtanultam...csak...nem is tudom...gondolom így világosabb a helyzet :))) ...am nem szoktam regényt írni...ez pld egy mininovella :))))...csak...nem is tudom...az írás nyugtató...már ott tart, h meg akar veretni (mivel tudja, h én kick box-olok, és nem passzol, h még verekedni is jobban tudok nála...am nem tudom, h ki köti meg a lábát, h nem tud ő is bveiratkozni vhova?!)...de ha lenne töke, akk ő maga akarna megverni, csak túl gyáva...és nem tőlem fél, hanem a megaláztatástól...ugyanis képtelen veszíteni...de már rá sem bírok nézni...félek, h lehánynám...
2010. máj. 7. 20:01
 9/13 anonim válasza:
Te valami beképzelt majom lehetsz, aki azt hiszi magáról, hogy ő az ÁSZ, akit mindenki szert. Közben pedig,nem.
2010. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ám lehet, hogy tényleg homokos... akk megszívtad.
2010. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!