Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Hagyjam annyiban a dolgot?

Figyelt kérdés
Mär több mint egy hete msn-ezek egy sräccal aki szämomra tökéletes.Mindennap beszélünk msn-en és mindennap felhív telefonon. Tényleg nagyon jó minden leszämítva egy két dolgot. Az elsö probléma az hogy körülbelül 450km van köztünk. Még nem tudtunk talälkozni és nagyon félek attól hogy nem is fogunk. A mäsik probléma az hogy neki szinte csak läny barätai vannak és tartok attól hogy elhalässzäk elölem.De ö azt ällitja hogy ök szämära csak barätok és én vagyok aki kell neki.Szerintetek mi legyen?
2011. jún. 8. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért az a csaknem félezer kilométer kicsit sok, az egy hét meg kevés. Ha később sem fogtok találkozni, akkor ez nemigen fog működni. De, hát, a szerelem útjai..........................
2011. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem: egyhetes msn beszélgetésből hogy derül ki, hogy minden annyira tökéletes és kellettek egymásnak? Sok ember még együtt lakva sem ismeri ki a másikat igazán.
2011. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem vannak olyan ismerőseim, akik megoldották ilyen távolságban is, jelenleg már együtt élnek, és az esküvőt tervezgetik. Ha két ember kitartó megoldható, azt tudom hogy én nem bírnám ezt így elviselni. Nem egy olyan távolság, amit minden hétvégén le lehet küzdeni, ha másért nem is, hát az anyagiak miatt.

Én úgy gondolom, hogy egy hét kevés arra, hogy kijelentsétek több számotokra a másik, mint bárki más. Ehhez találkozni kéne, élőben kéne beszélgetni stb. Kérd meg a srácot, hogy találkozzatok. Akár félúton, csak egy délutánra, beszélgessetek, és majd meglátjátok mi lesz belőle.

2011. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Draug ***** válasza:
Ha tényleg összeilletek, ez a 450 km nem lehet akadály... de azért egy hét alapján még korai ezt kijelenteni szerintem.
2011. jún. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fogtok találkozni akkor így jártál. és a fiúnak kell utaznia,vagy pedig találkozzatok félúton! ha ennyire nem vagytok képesek,akkor mégis mi ...-t vársz?
2011. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mär megpróbältunk talälkozni de mivel 4 müszakba dolgozik ez elég nehéz.Meg szämomra a közlekedés is elég nehézkes. Egyébként elfelejtettem mondani hogy legelöször biztosan csak a következö hónapban tudnänk talälkozni. Ezek utän mit mondtok?
2011. jún. 8. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!