Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 30 éves fejjel csak engem...

30 éves fejjel csak engem borzaszt el a gyerekvállalás és minden velejárója?

Figyelt kérdés

Terhesség,szülés,szoptatás,kialavatlanság,folytonos aggódás....stb.

Inkább nem sorolom tovább.

30/l


2017. jan. 16. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, sok ismerősöm van így, férfiak, nők vegyesen.
2017. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ugyan en joval.fiatalabb vagyok, de engem sem tart izgalomban ez a tema... szules, gyerekek... en nem birnam ki azt a fajdalmat. A gyerekeket sem szeretem. Ez azert alakult ki, mert anyukamek elvaltak kiskoromban es az edesapamnak lett egy masik csaladja, uj gyerek, uj no stb es valoszinuleg ez igy jott ki rajtam, reszben, mert tobb problemam is van ebbol adodoan. A gyerekeket megviseli a szulok valasa. Kinek mikor jon ki.. a parom sem szereti a gyerekeket es nem is tervezzuk, hogy lesz sajat. Inkabb a hobbinkba fektetjuk a penzunket, ami lesz. Ez az en es a mi dontesunk es mi igy jol.erezzuk magunkat.

Ha TE nem szeretnel gyerekeket, csaladot es elborzaszt minden, akkor ne akard es hagyd. Ez a te dontesed es nem mase. Elj a hobbidnak, keress elfoglaltsagot vagy es hasonlo ferfit, aki igy gondolkodik.

Nem kell elitelni az ilyen embereket, mert vannak, akiknek nem a gyerek/ek jelentik a boldogsagot.

2017. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2-el max egyet értek!
2017. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne is mondjátok annyi dolgom van hogy a dolgomra sincs idő, nem hogy barátnőt szerezzek :/


18/f

2017. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!