Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki gyűlöli a rasszistákat az...

Biztos tudod kérdése:

Aki gyűlöli a rasszistákat az rasszista?

Figyelt kérdés

2017. jan. 17. 19:51
 1/5 meszike91 ***** válasza:
Nem, mert nem egy rasszt gyűlöl.
2017. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanis a rasszista az, aki egy rasszt gyűlöl, azonban a rasszista az nem egy rassz.
2017. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem, csak óverkomplikátor
2017. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem, nem az.


De aki a rasszizmus iránti gyűlöletével azt próbálja indokolni, hogy a saját rasszának kiváltságok járnak, az az.


Ha azt mondom, minden cigány bűnöző, akkor rasszista vagyok. Ha azt mondom, minden nem cigány gyűlöli a cigányokat, szintén az vagyok. Ha azt mondom, nekem többet szabad mint egy nemcigánynak (nem b*zinak, nem feministának stb..), akkor szintén rassszista (kirekesztő vagyok).


Az egész azon múlik, hogy egyes embereket (implicit saját magamat) azonosítok-e csoportjának egy-egy akár jellemző akár állítólagos tulajdonságával.

2017. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 timeamagdolna válasza:
A "gyűlölet" kifejezés eleve egy elvakult ellenérzés a másik iránt!
2017. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!